Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen metin2 szervert lenne...

Milyen metin2 szervert lenne érdemes készítenünk?

Figyelt kérdés

Ascord2 az alapja.

A szerver nem fog bezarni egy ket honapon belul mivel a sajat szervertermunkben van elhelyezve a vas.


2 munkatarssal dolgozom ezen a szerveren.


Varjuk az otleteiteket.

Akinek ez nem releváns az kerem lapozzon.



2018. jún. 3. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Felesleges ilyen szervert elkezdeni mar rég meghalt a játék.
2018. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Énis üzemeltettem 1,5 évig egyet és tényleg esélytelen. Pedig teljesen egyedi dizájn volt és átírt küldetéssorozat,mégis alig voltak.
2018. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés!
2018. jún. 3. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

#3: Szerencsére nem te döntöd el, hogy mit válaszolhatunk. A Metin2 már tíz évvel ezelőtt is egy hulladék volt, ki akarna azzal játszani a Guild Wars 2, vagy a Black Desert helyett?

Ja, tudom már: a magyaron kívül más nyelvet nem beszélő gyerekek, akiknek a tíz éves laptopjukon nem futna el semmi más.

2018. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Biztosan nem tudtad ertelmezni ezt a mondatot:


"Akinek ez nem releváns az kerem lapozzon."


Kepzeld nekem is olyan gépem van amin a gta V és egyéb új grafikai motorokkal mukodo jatek is fullon elfut lagg nelkul meg sem jatszom veluk.

Engem azert erdekel a metin és még sok más embert is, mert részesei voltunk a kezdeteknek amikor elindult az első privát szerver. Nem voltak csucs szuper gepeink. A kis windows XP-n csapattuk kezdetben. Ott voltunk a ddmt2 magyarosításánál. Az első eventeknél. Akkoriban tele volt kék map1. Onnan vasaroltunk és adtuk el az olcson szerzett cuccokat piri birodalomban. Nagyon sok elmeny kot ehhez a jatekhoz. En mar egy jo ideje nem metinezek. Nosztalgiából szeretnénk megnyitni és egy kicsit felvenni a versenyt a konkurencia szerverekkel, es hiaba mondod hogy nem lehet befuttatni. Mert be lehet csak nem mindegy, hogy ki csinálja ;)


Én weblap fejlesztő, .Net programozó is vagyok és a c++ programozási nyelvben is otthon vagyok. A nextworld2 is azért tudott beindulni, mert volt egy versenyképes csapata.

2018. jún. 4. 01:46
 6/6 anonim válasza:
Halott játék
2018. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!