Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mesélnétek az Overwatch nevű...

Mesélnétek az Overwatch nevű játékról?

Figyelt kérdés
Igazából mindent szeretnék róla tudni, pozitívum és negatívum egyaránt, hogyan lehetek jobb játékos, mi a lényeg benne, mire kell törekedni, pc-n vagy ps4-en jobb játszani, mennyire nehéz az irányítás szóval mindent.

2018. jún. 5. 04:54
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szubjektív, mi a pozitívum és a negatívum is. Egy esport játék, ahol nemcsak azok válhatnak kiváló játékossá, akik nagyon jól céloznak, sok olyan hős van benne, akinél ez nem elvárás, mégis lehet vele hasznosan játszani. Nagyon számít benne a csapatjáték, fontos a kommunikáció, a képességek kombózása. Én pc-n játszom, azon könnyű irányítani, nincs sok gomb, amit nyomkodni kell.
2018. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Le kell lőni az ellenfeleket.
2018. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azta, nem mondod?:D micsoda frappáns válasz
2018. jún. 5. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én a Team Fortress-ről akartam váltani, de igazából viszonylag hamar elfogyott a kezdeti lelkesedés, annyira nem jött át a dolog.
2018. jún. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én most vettem meg pár hete, mert le volt akciózva. Először sokat játszottam vele, aztán napi 1 óra max. Az a helyzet, hogy nincsen ismerősöm, akivel csapatban tolhatnám, így gyorsan unalmassá válik és így nem is hatékony a játék, mert nagyon fontos a csapatjáték. Egyébként egyén függő, hogy mennyire tetszik, de a népszerűségéhez nagyon hozzá tett a durva reklámozása (ezért a világ egyik legjobb játékától nagyon távol áll). Én 6500 ft-ért vettem, annyit megért, de tizenvalahányat nem érne meg nekem... :/ :D
2018. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó játék. Én boxon nyomom és konzolon is rengeteg player van. Fél éve játszok és nem unom meg. Nagyon jó szórakozás, mindig mutat új dolgokat, sok event van, raknak bele új hősöket. Szóval nekem bejött. A bf1 mellett talán a másik olyan játék, ami évekig leköti az embert.
2018. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én féláron vettem, szerintem megérte az árát. 55-ös szintű vagyok, tavaly májusban vettem. Igaz, azóta nem játszottam vele sokat, mert nem a legjobb a netem és nincs kivel játsznai. De ha egyszer odaülök nehezen szakadok el. Szerintem nagyon jó játék lett, változatos, hogy bármikor cserélhetsz karaktert, és nem olyan hosszú egy meccs, vagy olyan sok múlik egy meccsen, hogy bosszús legyél, ha nem nyersz. Általában rögtön dob be a következőbe.
2018. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó játék. Én kb egy hónapja vettem meg és már a 98as szinten vagyok,mondjuk a szint ebben a játékban nem sokat számít,főleg hogy a nagyon kis szinten lévők is lehet hogy csak megvették újra a játékot,azelőtt meg lehet hogy grandmaster volt,mondjuk azért vannak kezdők is főleg olyan 50-es szint környékén,szóval ha valaki most kezdni,az sem lesz nagyon elmaradva.Én tök egyedül játszok mindig (ezért is vagyok bronz rankon xd) de szerintem így is nagyon élvezhető a sok karakter miatt. Kb egy hete nekem is picit elfogyott a lelkesedésem és max fél órát játszottam csak a játékkal (akkor sokat Junkrattel), utána meg találtam csomó videót youtubeon a játékról és videókon át nagyon megtetszett Reaper,mert könnyen kezelhető és erős,szóval így könnyen visszaszereztem a lelkesedésem,és most őt próbálgatom. Az is tök jó,hogy van egy csomó játékmód pl az Arcade-on belül is van csomó fajta pl lehet 1v1ezni, random heroval quick play menetű játékot játszani,ahol halálonként mást kapsz,vannak custom game-ek és még mindig frissítik a játékot pl most jött be egy új hős is szóval tényleg van kivel játszani a hősök közül,de a játékosok közül is. Tegnap előtt találkoztam egy magyarral a játékban,akivel csak bejelöltül egymást,majd mentünk a saját dolgunkra,de még ez előtt volt hogy összedobott 2 tök jófej külföldivel,akikkel utána játszottam még csomószor abban a 3v3-as játékmódban,és még a mai napig is csomószor hívjuk egymást egy csapatba,hogy együtt játszunk,szóval ha van egy kis angol tudásod, simán tudsz ott is jófej emberekkel játszani,főleg hogy van voice chat is,ami competitivben nem is árt,mondjuk ott már tudják egymást szidni néha a cseten az emberek,de összességében én nagyon szeretem ezt a játékot,és még mindig jó vele játszani,nem számít hogy 16-os.
2018. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!