Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lányoknak, nőknek való PC játék?

Lányoknak, nőknek való PC játék?

Figyelt kérdés

Régen volt a Restaurant Empire, magyar hanggal, az nagyon tetszett, szóval valami ilyen éttermes , főzős teljes PC játékokat tudtok mondani?


Más stílus is lehet, de ne legyen túl kislányos, 23 éves vagyok :)


(sminkelőst nem szeretnék, simset ismerem)


2018. jún. 5. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Overcooked
2018. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alice: Madness Returns

Life is Strange

2018. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sims2,3,4 , SimCity, talán még az ARK. Igazából én is évek óta keresek csajos játékot, ami nem 8-10 éveseknek szól, de nincsen. A game világ főleg fiúknak szól és csak fiúk készítik a játékokat is, ezért nincs más csak akciós marhaságok, meg focis, meg boxos, autóversenyzős meg egyéb agyhalott marhaságok. Építős csak dedós szintben van, lehet alányokat, nőket fogyatékosoknak nézik, hogy csak ilyen grafikájú, szintű játékokat készítenek, vagy nem érdekli őket, mert pasik és csak a saját nemüknek készítenek ami őket érdekli. Az a baj nincsenek nő programozók, se grafikusok, nem vagyunk benne a piacban :/ Ezért szinte nincsen nekünk szóló játék.
2018. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Cooked, Served, Delicious

Stardew Valley

2018. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted az ilyesmit akkor ajánlom a detektíves jázékokat.

Pl: Sherlock Holmes,meg Agatha Christie játékok.

2018. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. rengeteg nő játszik azokkal az "agyhalott marhaságokkal". Ugyanúgy rengeteg nő is dolgozik játékokon, nem csak férfiak. Csak azért mert valaki nő, nem jelenti azt, hogy csak sminkelős, öltöztetős játékokkal játszhat. Sőt inkább egyáltalán nem játszanak ilyenekkel, mert jobban szeretik az "agyhalott marhaságokat".
2018. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A feleségem a Dark Souls-t és a Guild Wars 2-t tolja, a lányom Overwatch-ozik és CoD-ozik. Nem hiszem, hogy van olyan, hogy "nőknek való játék".
2018. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát persze, azért játszanak ezekkel, mert nincs más. Én is wot-ozok, meg call of duttyztam is meg sok háborús játékkal, focissal (Fifa5,8,10) meg sportos (need for speed,box, kosár, jégkorong stb)-vel játszottam, mert nincs ,más. De szép a grafikája meg elszórakoztatatott, de a piacon nem találni mást és egy idő után iszonyatosan unalmas. Az online mmorpg-kről nem is beszélve... Tera, metin, stb. Ugyan az, pvp-nk van kikiáltva de nem jutsz el oda csak farmolsz mint egy agyhalott, cserélgeted a vérteidet, fegyóidat, felszereléseidet és alig haladsz. Szóval unalmas, marhára. csgo, meg meg a társai meg csak lövöldözésről szólnak, meg fegyverekről. Csajok max. a pasijuk kedvéért ül le ilyenekkel játszani, hogy ne unja szét az agyát míg a pasija fél napot a gép előtt ül, így legalább valamilyen szinten a közelében érezheti magát. Különben szerintem nem játszanának csajok ilyen jellegű játékokkal, vagy fiú testvér viszi bele vagy a pasija ezekbe a játékokba. Amikor meg benne vagy csajként a sok fiú tátott szájjal néz, hogy te komolyan ilyennel játsuol? Nem is gondolta volna, hogy lányok, nők is játszanak. Szóval vicces ez az egész.
2018. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem senki se vitt bele ezekbe a játékokba, egyszerűen szeretem őket és soha sem játszanék olyan csajos játékokkal, amiket te szeretnél. Csak mert te ilyen vagy, nem kell ezt mindenki másra is rátuszkolni.


Amúgy meg Steam tele van ilyen szemét játékokkal, amiket te akarsz, csak a kutya se veszi meg őket. Miért nem csinálnak egy rendes AAA "nőknek való" játékot? Mert nincs kereslet rá. Egy mai játék könnyedén kerül 60 euróba. Ha már éveken át dolgoznak egy igényes csajos játékon, akkor szükséges, hogy valami bevétel legyen a játékból. Ami szerinted honnan lenne meg? Abból a pár száz, esetleg pár ezer lány vásárlóból, akik játszanak napi 10 percet? Természetesen egyik nagy játékfejlesztőnek sem érné meg ilyen sz.rokba pénzt és időt ölni.

2018. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!