Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A többi battleroyalhoz képest...

A többi battleroyalhoz képest menniyre jó a totally accurate battleground? Nektek hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Engem soha nem vonzott ez a műfaj. (kívéve mondjuk egy hunger games videójáték :D ) Csak poénból próbáltam ki. A fejlesztők másik játéka a t. a . battle simulator is nagyon jópofa volt. Kipróbáltam és nagyon megtetszett. Minden battleroyal ilyen jó, vagy csak ez jobb mint a többi. Vagy csak személyes :D (igen, tudom hogy ez egy "april joke game" de mégis azt érzem több van benne annál.

#PC #Gaming #Battle Royale #accurate #tabg
2018. jún. 9. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A PUBG és a Fornite valószínűleg magaslatokkal előtte van.
2018. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fotoszintézis ***** válasza:

Nem látom, miért játszana bárki is ezzel a fortnite/pubg/realm_royale/stb helyett. Szerintem néhány óra múlva a jópofából átmegy az idegesítőbe a játék.

Nem tudom miért lenne jobb mint pl. a fortnite. Milyen funkció/dolog van benne ami a többiben nincs? (azon kívűl, hogy bugosabb, néhány percig talán viccesebb)

2018. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted frusztrálóbb. Fejtsd ki nekem, hogy miért?
2018. jún. 10. 11:33
 4/5 fotoszintézis ***** válasza:

Egyszerűen nem lehet komolyan venni a játékot, pedig én egy battle royalt legalább egy bizonyos szintem komyolyan akarok venni mert különben hamar unalmas lesz.


Persze ez mind csak az én vélemyényem.

2018. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elfogadom a véleményed, csak kíváncsi voltam, hogy miért.
2018. jún. 11. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!