Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni az Elder...

Megéri megvenni az Elder Scrolls Online-t egy jó 4000 ft-ért?

Figyelt kérdés

Nagyon MMO játékokkal még nem játszottam, viszont így single player RPG-t mint Skyrim nagyon szeretem.

Ilyen olcsón szerintetek megéri megvenni?


2018. jún. 9. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg
2018. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék 4000 ft-ot megspórolni egy játékon, ahol még pluszba tudtommal a közösség is egy szempont, szóval szerintem inkább megveszem :D
2018. jún. 9. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha Skyrimot vársz tőle, igen nagyot fogsz csalódni. Szerintem várj türelemmel és figyeld a híreket. Általában szokott lenni évente egy-két ingyen hétvége kipróbálásra. Szerintem kb. pontosan annyit ér.
2018. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Én is a Skyrim-től begerjedve vásároltam meg :D

Borzasztó a single player Elder Scrolls-okhoz képest.

A világ kidolgozatlan, rusnya, a női karakterek totál deszkák, az ígéretek ellenére nem a teljes kontinensen játszódik, emellett szerintem monoton.

Az fps nézet itt nem ér semmit. Játszhatatlan.

Vannak jobb MMO-k, jobban járnál velük.

2018. jún. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 pappgr ***** válasza:
67%
Nekem megvan a ESO, csalódtam mert Skyrim MMO-t vártam tőle. Egyébként nem volt rossz MMO, ha arr vágysz hogy jobban felfedezd Tamriel-t. Ráadásul ha eddig nem voltál nagyon benne akkor érdemesebb lenne valami ingyeneset kipróbálnok először. Itt egy pár ami szerintem jó: Tera, Neverwinter, Warframe, Guildwars 2 (ez a személyes kedvencem, a két kiegészítő összesen 60€ de szerintem megéri)
2018. jún. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Akkor azthiszem most mégse fogom megvenni a játékot, inkább ránézek erre a Neverwinterre :D
2018. jún. 10. 14:05
 7/10 A kérdező kommentje:
És egyébként ez a Black Desert milyen?
2018. jún. 10. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam, nekem nem tetszett, viszont ismerek olyat, aki már 600 órát tolt le vele.


Amúgy a GW2-t és a Tera-t én is ismerem, mindkettő ingyenes, csak ajánlani tudom.

2018. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pappgr ***** válasza:

Black Desert = Csöcs szimulátor

Én megvettem mert le volt árazva, először nem tűnt rossznak, egész jó mechanikák vannak benne, bejön, hogy meg kell tanulnod a kombókat, ami más billentyűkombók kasztonként, de kb 10 óra után ráuntam, egy mmo-hoz képest is rengeteget kell farmolni, és a legroszabb, hogy afk farmolni kell sokat, más játékokban ha lenyomsz egy 5 órát, főleg ha ügyes vagy akkor érzed hogy haladsz valahova, de itt semmi.

2018. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem meg, próbáld ki. Az egyik legbonyolultabb, legnehezebb mmo a piacon és ezért megy el sok embernek a kedve. A wowot könnyű nagyon kiismerni, de egy esot... Sokkal nehezebb, összetettebb a harcrendszer, a kaszt rendszer, a dps, tank, heal meta rendszer. Sokakat ismerek, akik azért hagyták abba a játékot, mert nem volt türelmük jó buildet összerakni, soha nem volt meg nekik a megfelelő dps-ük, pvp-ben 0 kill 15 halállal rohangáltak, illetve nem tudták kezelni a karaktert. Sokkal pörgősebb és összetettebb ezért nehezebb is, viszont ha kiismered egy idő után (nem lesz rövid idő), akkor a legjobb mmo a piacon, olyan sikerélményt, mint az eso, egyik mmo sem tud nyujtani. Ez tényleg egy olyan mmo, amivel sokat kell foglalkozni, hogy kiismerd.
2018. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!