Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok letölteni a...

Miért nem tudok letölteni a windows storeból?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Minecraft win 10 editiont akartam kipróbálni, de próbáltam más játékot is letölteni hátha, de összesnél ugyanaz a gond. Rákattintok a letöltésre majd kiírja hogy acquiring licence majd error code 0xC0EA000A. Tegnap óta próbálom, de semmi. Ki-be jelentkezés nem segít, restart nem segít, windows store reset nem segít, idő és az időzóna jól van beállítva... Van valakinek valami használható tippje?

2018. jún. 10. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mókoltál valamit a Windows Update-tel? Nekem akkor volt ilyen jellegű problémám, amikor megpróbáltam kigyilkolni az automatikus frissítést.


Az is lehet, hogy ha van nem telepített frissítés, akkor csak azt kell hagyni neki települni.

2018. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyáltalán semmit. Újra lett rajta rakva a windows 10, de már előtte is vacakolt, csak akkor más hibát írt ki. Egyszer letöltöttem, el is tudtam indítani, de aztán letöröltem, majd amikor újra le akartam tölteni, akkor már nem működött többé.
2018. jún. 10. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:

A Windows Store egy nagy rakás sz**

Nekem *véletlenül* működik, de na... Nem mindenkinek...

2020. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!