Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, jelenleg...

League of Legends, jelenleg op jungelesek?

Figyelt kérdés
Khazix-ozni szoktam, kik azok a jg-sek akik most erősek, használhatóak? Kayn-en,Rengaron gondolkodtam.

2018. jún. 13. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Rengar

Lee Sin

8.12-ben kapott buffot, és a hülye új Atma Bosszúja itemmel OP-gyanús.

Warwick,természetesen

Jax

Graves,Shaco, XinZhao, Master Yi és Taric (a kombó),Mundo

2018. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen az összes amit az előző hozzászóló említett, közülük Graves most talán túlzottan OP is

Jarvan IV aki late gamaben is nagyon jó, főleg tf-ban

Esetleg még Sejuani, Trundle, Rammus, na meg persze Shyvana is brutál

Ha AP assassinokat is próbálnál, akkor Elise, Fiddle, Evelynn pedig lv6 után, mikor már láthatalan, gyakorlatilag tarolsz vele ha jó vagy. Esetleg Diana, de ő nem igazán jó jg.

2018. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az új hőst el is felejtettem, a Pyke is nagyon op most, HA JÓL TUDSZ JÁTSZANI VELE. Ezt azért írtam naggyal, mert ha az én csapatomban van egy Pyke jg az mindig feedel, ha az enemynél van az pedig nagyon bejön :D Nem vicc, tényleg mindig így van.
2018. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Graves egyszerűen undorító, semmi kétség, ki is kéne próbálni :D


Köszi a segítséget, J4-et megnézem.

2018. jún. 24. 09:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nocturne. High elo-ban játsszák inkább. Lcs-ben egyik most hétvégi meccsen is bannolták.
2018. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Riven a legjobb. A jg clearje jó, counter jg-zni jó. Csak az ilyen udyr féle szarokat kell kibannolni és free elo.
2018. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nocturne jelenleg meta
2018. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!