Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Emlékszik még valaki erre a...

Emlékszik még valaki erre a Minecraft videósra?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem Zack ?Change? volt a csatornájának a neve, és ha jól tudom egy karácsonyi minecraft különkiadással lett "híresebb". Sajnos a csatornáját már nem találom, és így egyik videóját sem tudom elérni. Arra lennék kíváncsi, hogy tud-e valaki valamit felőle? Nagyon szívesen újranézném egy-két videóját (pusztán nosztalgia gyanánt).

2018. jún. 13. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nembiztos de lehet hogy ő az https://www.youtube.com/user/ZackScottGames bocsi nem nagyon ismerem őt.
2018. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kb 1 éve, felvettem facebookon Zack-et, mert én is nagyon megszerettem volna nézni ezt a videót, nosztalgia miatt.. De sajnos a youtube letörölte, és nincs meg neki :(( Nagyon megszeretnénk nézni, és a Bad Apple nyomában c. részeket is :D
2018. júl. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!