Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért dob ki állandóan a...

Miért dob ki állandóan a Minecraft?

Figyelt kérdés

(Először is, eredeti a játék, 4-5 éve van meg kb.)

Régen semmi bajom se volt vele, mostanában kezdett kidobni random. Néha van, hogy fél óráig tudok játszani, máskor pár percig, és nem kicsit zavar. Java-t frissítettem a napokban, szóval nem lehet azzal baj szerintem, ahogyan a gépigénnyel sem, mivel most épített fel egyik ismerősöm egy jobb gépet, ha kell, leírom az adatokat. (A gép Windows 10-es)

Hibaüzenet nincsen, kidob az asztalra, és semmi több.

Illetve, régen elbírt 5-6 modot egyszerre, most örülök, ha 1-et.



2018. jún. 14. 17:00
 1/8 A kérdező kommentje:

Pontosabban, néha kiír hibaüzenetet, de nem mindig.

Ha valami megjelenik, akkor ez az: "Váratlan probléma történt, és a játék összeomlott. Sajnáljuk az okozott kellemetlenségekért"

2018. jún. 14. 18:54
 2/8 he84 ***** válasza:
Ha eredeti, akkor a Minecraft hivatalos oldalán kérj segítséget angolul. Ott angolul írd le a problémát, aztán türelem stb.
2018. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem a Minecraft-ot, jobb lett, de még mindig kidob, ha megnyitom a böngészőt. A 2 miért is nem bírja egymást?
2018. jún. 17. 22:54
 4/8 anonim válasza:
Szólj, az ismerősödnek, hogy tegyen még plusz RAAM-ot a gépedbe ;)
2018. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
8GB RAM nem elég egy olyan játékhoz, mint a Minecraft? (Sőt, nem is a játékkal van a probléma, hanem az, hogy ha játszok, és megnyitok egy böngészőt, kidob)
2018. jún. 21. 20:38
 6/8 he84 ***** válasza:
Attól függ. Ha sok mod-ot használsz hozzá, ha több mint 80 darab mod-ot, akkor nem biztos hogy elég. Én is sok mod-ot használok a Minecraft-hoz, de azért 80-nál kevesebbet. a RAM-om 8 GB és általában elég neki. Ha netán mást is futtatsz a háttérben Minecraft-ozás közben, akkor ne tedd, főleg terhelőbb dolgokat ne. Ilyen például a böngésző, az plusz RAM-ot fogyaszt eléggé, szóval spórold meg a RAM-ot a Minecraft-nak.
2018. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Max. 20-at szoktam. De, azért köszönöm, akkor szerintem a legközelebbi ismerősömmel megbeszélem
2018. jún. 22. 19:08
 8/8 anonim válasza:
A Böngészők aránytalanul furán sok RAM-ot zabálnak... Meg a Minecraft is tud enni, főleg a Red Stoneoknál,
2018. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!