Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a két sorozat...

Mi a különbség a két sorozat között (Forza Motorsport és Horizon), minden lényeges különbség érdekel?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, csak megközelítőleg írom le:


A Motorsport az inkább olyan mint egy szimulátor. Mint a Project Cars, Need for Speed Shift, Gran Turismo, stb. Ettől függetlenül le lehet butítani hogy ügyetlenebb játékosok is érvényesüljenek, de az igazi kihívás abban van, ha felveszed a nehézségi fokozatot, kiveszed a segítségeket, és érzed az autó súlyát, az íveket, kanyarokat, stb.


https://www.youtube.com/watch?v=A7-9Izyuaxg


A Forza Horizon egy nyitott világban van, és sokkal "árkádabb" mint a Motorsport, kevésbé szimulátor jellegű, inkább a szórakozáson van a hangsúly. Több a teendő is, kevésbé realisztikus, de még az igényességen belül van. Jobban hasonlít pl. egy Need for Speedre, de abból is a jobb fajtára.


https://www.youtube.com/watch?v=MxHFAm2NDq4


Két teljesen más jellegű játék egyébként, nagyon más élmény.

2018. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor a Motorsport lesz a jobb, nem is kérdés miért. meg mellesleg azt olvastam, hogy dupla annyi kocsi van benne, biztos nem hiába.
2018. jún. 14. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Az FM kötőt pályás futamos keményvonalasabb fajta.

Az FH lazább nyári fesztiválos bulis hangulatú open world.


Lényegében ennyi a különbség.

2018. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amelyik neked megfelelő. Én még csak a Motorsport 7-el játszottam. Nem vagyok autó játék fanatikus, a legtöbbet megunom ha kb. 12-15 óra alatt nem ér véget, de a Forza Motorsport 7-el 40 órát játszottam, amit egyetlen egy másik autós játék sem mondhat el magáról. Ekkor sem untam meg, csak más játékra váltottam.


A Forza Horizon 4-et viszont tuti a megjelenés napján fogom játszani. Gamepass, 3000 Ft, 1 hónap alatt szerintem meg is unom, hatalmas vétel lesz. :D

2018. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!