Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 2-3 órás...

Miért van az, hogy 2-3 órás filmeket durva soknak érzem még ha jók is, de ha sorozatokat 2-3 órája nézem, azt nem veszem észre, nem érzékelem annyira soknak?

Figyelt kérdés

2017. szept. 27. 10:06
 1/5 A kérdező kommentje:
amúgy nehezen tudtam eldönteni, milyen kategóriába illik a kérdés:)) lehetne önismereti vagy pszichológia
2017. szept. 27. 10:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én meg színházban érzem soknak a 2-3 órát, és filmeknél nem.
2017. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok, nagyon nehezen veszem rá magam 1 film megnézésére. Szerintem azért, mert kevesebb "sikerélményt" ad amikor megnézünk 1 filmet, mint amukor ugyanannyi idő alatt megnéznénk 3-4 sorozatrészt.
2017. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert soroztnál sokkal jobban pörögnek a dolgok, halad a cselekmény. A filmnél ez nem így van, ott lassaban alakulnak a dolgok, úgy tűnik még messze a vége.
2018. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert a tudatodban ott van, hogy sorozatnál befejezheted bármelyik rész után, és majd később nézed. A film meg hiába izgalmas, félbe hagyni nem akarod. Lehet, hogy nem is akarnády de a tudatodban ott van, hogy ha nem néznéd tovább, akkor félbe hagynád.
2020. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!