Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nyilatkozna valaki a Sniper:...

Nyilatkozna valaki a Sniper: Ghost Warrior 3. részéről (mi benne a jó és mennyi található benne, érdemes végigjátszani vagy teljesen felejthető a változatosság hiányában)?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen attól függ, hogy milyen játékokat szeretsz. Én nagyon jól szórakoztam vele, nehéz fokozaton a legjobb (nem lesz nehéz a játék, csak kicsit mélyebb lesz a mechanizmus, ügyesebbnek kell lenni.)


Olyan mint a FarCry, csak sokkal nagyobb hangsúly van a lopakodáson, és a mesterlövész puskákon. Nincs vadászat, és outpost tisztogatás. Csak a puszta lövöldözés, mesterlövészkedés, és a lopakodás. Nekem jobban tetszett, mint pl. a FarCry 3.


De tényleg javaslom hogy nehéz fokozaton játszd, normálon egy piros karika mutatja hova megy a lövedéked ha a távcsőbe nézel, teljesen megöli a játékmenetet. A piros karika nélkül neked kell kiszámítanod hogy hova megy a lövedék, ami nagyon izgalmas és érdekes élmény.

2018. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a meglátást, pont ezt keresem, a kihívást.
2018. jún. 15. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyira nem nehéz hard fokozaton sem, viszont apró hiba is végzetes lehet, szóval csak óvatosan.
2018. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!