Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5-ről lenne szó. Mi lehet...

GTA 5-ről lenne szó. Mi lehet a hiba? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van 4gb RAM-om a gépben és az lenne a problémám, hogy a GTA 5 csak 1gm ramot lát, tehát 1024-et és szerintem ez befolyásolja azt is, ha gyorsan megyek autóval vagy bármivel akkor nem tölti be az utak textúráit illetve a házakat, de egy kis idő után betölt, ha várok. Mi lehet a baj? Illetve hogyan tudnám beállítani azt, hogy lássa mind a 4gb ramot?

2018. jún. 16. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a vga memóriája.
2018. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az 1024 valószínűleg a VRAM lehet. Amúgy már bocs, de ilyen játékokhoz kevés az ennyi RAM és VRAM.
2018. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Nem tudok mégis tenni valami, hogy betöltse a textúrákat? Egyáltalán nem akadozik a játék tehát nincs sok gond.
2018. jún. 16. 18:52
 4/6 anonim válasza:

Van 1 megoldás rá asszem feladatkezelő/több részlet/ott majd látod futni a gtav-öt arra jobb klikk/részletek/jobb klikk a gtav.exe/piroritás beállítása magasra.

(nálam is ez a gond de így minden megoldódik ha esetleg valamit nem jól írtam le akkor küldök egy YouTube linket)

Link: [link] (sajnos se nem angol se nem magyar de azért látszik mit kell csinálni)

2018. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 giga ram kell és megoldódik
2018. jún. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4. válaszolóhoz mondanám: Köszönöm, ezt én is csináltam és sajnos nem oldódott meg :/ Minden programot bezártam és egyszerűen nem tölti be a textúrákat így sem. 5. válaszolóhoz mondanám: Tudom ,csak még nincs rá lehetőségem, hogy vegyek+ ramot
2018. jún. 20. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!