Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » War Thunder. Ez mégis hogyan...

War Thunder. Ez mégis hogyan működik?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran előfordul (szinte minden csatámban), hogy lövök egy tankott és már 6x eltalálom (mondjuk egy teljesen kifejlesztett T70-nel) az ellenség tankját, abból 2 kritikus találat és nemhogy nem hal meg, de simán megy tovább és rám lő egyszer és ki is lőtt.. Pont előbbi csatámba volt, meg nem mondom már mi ellen szálltam harcba de oldalát lőttem full zöld volt a kereszt és tényleg 6 találatból 2 kritikus volt, és egyszercsak rámfordult és lelőtt.. Mit csinálok rosszul?
2018. jún. 16. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csinalsz semmit rosszul, csak meg nem ismered elegge a jatekot. Milyen loszert hasznalsz? Ezen mulik minden.

Ha csak kritikusokat losz, akkor valoszinu tomor panceltorot hasznalsz, azzal tudni kell hova celzol, es sokszor egy loves is eleg. Az ellenfel meg robbano panceltorovel lo rad, akkor siman megol, mert az o lovedeke a tank belsejeben robban, nagyobb kart okoz.

2018. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon a loszerek kozott sem lattam kulonbseget a robbanonak kisebb a pancelatutese mint a tomornek tehat azzal meg kevesbe utom at a tankot.
2018. jún. 16. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis tierben a robbano is boven eleg. Es a tomorhoz meg kell ismerni jol a jatekot.
2018. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na akkor majd megpróbálom a robbanókat alkalmazni. Mondjuk M10-be az van, azzal egéaz jókat lövök, de azzal is van hogy érthetetlen módon kritikus találat után lazán tovább megy az ellenfél, mintha el se találtam volna, holott a legénysége is kapta az ívet..
2018. jún. 17. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!