Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megérné megvennem a Rising...

Megérné megvennem a Rising Storm 2 Vietnam nevű játékot?

Figyelt kérdés
Azert szeretnem megvenni mert azt irjak hogy sokkal jobban kell taktikazni, es sokkal jobban haboru hangulata van mint a tobbi hasonlo jateknak, tehat itt tenyleg minden lepesre figyelni kelle nem ugy mint pl CoD ban. Ez ugye fokent a harcrendszer es a fegyverek miatt van.. Igazak ezek a vélemények és tényleg átadja azt a komolyabb játékélményt mint mondják?

2018. jún. 29. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, valóban sokkal komolyabb mint egy CoD, elég erősen átjön a háború.


Én tavaly nyáron játszottam vele, viszont számomra az elviselhetetlen látványvilág miatt játszhatatlan volt. Szétszaturált, rikító fények, láthatatlanul sötét helyek, borzalmas volt ilyen szempontból. Az meg más hogy a legnagyobb felbontáson is annyira összemosottak a textúrák, hogy emiatt nem látod konkrétan az ellenfelet, ha egy picit is messzebb van.

2018. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szval akkor szerinted megéri megvenni?( amugy köszönöm a részletes véleméyned :))
2018. jún. 29. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit javítottak rajta, de ha most is olyan mint tavaly, akkor csak nagyon kevés pénzért.
2018. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Utálok mindent válasza:
Szerintem ha olcsó megéri megvenni. Ám figyelj arra hogy itt minden realisztikus pl: 1 találat is lehet halálos ha meg nem akkoris azonnal be kell magad kötözni. Illetve van friendly fire és a játék valamennyire félelmetes. Egyszer volt velem hogy egy gránát mellém esett és elkezdtem rohanni a társm nem volt szerencsés lerobbant mindene. És hallottam ahogy a karaktere üvölt még pár másodpercig. Ezalatt a vietkongok lerohanták a pontot és a parancsnok rám és 2 társamra akik ott voltunk a ponton Napalmot intézett. Élve elégtek az emberek és hallod közben az ordításukat és a sajátodat is.
2019. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!