Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Még sohasem volt ilyen problém...

Még sohasem volt ilyen problémám. Megvenném szívesen, csak ha egyszer le lehet tölteni akkor minek, csak nem merném, mert ha meg is veszem akkor meg lehet hogy a windows ugy se fogja engedni. MI a hiba? Ez a WINDOWS NT6.1? vagy a Win7 Unlimited?

Figyelt kérdés
A gépem most lett szervízből visszahozva, és én GTA SAN ANDREAS FAN vagyok, és van vagy 2-3000 órám a játékban, és mikor visszalett hozva kitöröltek róla mindent, és mindig az Utorrent-ről szedtem le a játékot, mindig jó volt, de most mikor letöltötte a játékot, nem nyitja meg, mi lehet ennek az oka? Win 7-em van, és most elvileg Win7-Unlimited/Win NT6.1 van rajta, emiatt nem vinné?
2018. febr. 7. 18:43
 1/1 Telefragger válasza:
Próbáld meg windows xp kompatibilitási módban elindítani.
2018. febr. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!