Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimhoz milyen modokat...

Skyrimhoz milyen modokat érdemes telepíteni?

Figyelt kérdés
A Legendary Edition van meg és szeretném feldobni a játék grafikáját illetve az se lenne baj, ha több NPC lenne az utakon és a városokban. Nem nagyon modoltam még semmit, tehát jól jönne a segítség. Elsősorban rendes modpackokkra gondoltam, nem csak-egy-egy modra.

2018. júl. 8. 00:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

A Legendary Edition-t szerintem annyira már nem. 32 bites motor nem tud sok NPC-t mozgatni. A Special Edition, amit a Fallout 4 motorjára frissítettek, már jobb lehet. Grafika modok szempontjából szintén ezt gondolnám előnyösebbnek stabilitás szempontjából.


És hogy érdemes-e modolni? Máshogy nem is érdemes tartósan játszani. A vanilla Skyrim egyszer végigjátszós. Kellenek a modok, hogy középszerűnél jobb játék legyen belőle.

2018. júl. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

#1 középszerű az a.... kínja!

nem minden a grafika

második karakterrel játszom, már 40es vagyok úgy hogy a hegyre a szerzetesekhez fel sem mentem

több száz órám van játékban


kérdező, nézz youtube videókat aszerint válassz, illetve ott a nexus és a loverslab

2018. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
#2: újszülöttnek minden vicc új. A játék középszerű, legfeljebb neked nincs sok összehasonlítási alapod.
2018. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

[link] ettől elég szép lesz a játék (gép igényes is!!) az oldalon lejjebb pedig vannak nem feltétlen grafikai modok amk jók.

[link] ezzel a moddal a kocsmák lesznek élettel telibbek

2018. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
#3 bizonyára, hiszen csak olyanokba raktam több száz órát mint Morrowind, Oblivion, de ide tehetem mellé a Gothic 1, 2, 3-at, a Witcher három részét, Fallout 1-3, (4-gyel nem játszottam), Fable 1-2, Dragon Age, vagy hozzam fel a 90-es évek klasszikusait, Dungeon Siege, vagy ősi Beholder sorozatot pl? tényleg nincs mivel összehasonlítanom
2018. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Felmész nexusra és kedvedre válogathatsz.

Tizenévesen nekem se mutatta meg senki, hogy kell modolni az Obliviont szóval hajrá :P

Nude mód kötelező 😂

2018. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

#5

Akkor viszont pláne látnod kellene, a Skyrim mennyire gyenge a többihez képest.

2018. júl. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7 lehet elfogult vagyok, de nekem tetszik

és egyszer nem éreztem hogy ez milyen ócska vagy gagyi

2018. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor egyszerű a történet, a gond az értékítéleteddel van. A középszerű nem szitok, a közepes nem szar. Szimplán csak rengeteg jobb RPG van a piacon.
2018. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Válaszolok, amíg ezek veszekednek :D


Nude mod tényleg alap, ahogyan az AP mod is. Nem írom le, mit jelent a rövidítés, de erre keresve meg fogod találni :)

Ha fordítással játszol, a morrohun oldalán találsz magyar nyelvű modokat, ezek nem ütnek ki annyira a magyarított játékból, és némelyik elég érdekes.

Vannak olyan modok, amik újabb küldetésszálakat adnak, pl.: Helgen újjáépítése, vagy Harc a thalmorok ellen, ezek nagyon jók. Van ott egy általad kívánt "népességnövelő" mod is. Ha angolul tolod, ugyan ezekből szedd le az eredetit.

Szerintem felesleg a Special Editon, az alapot is fel lehet tornázni egy nagyon látványos szintre. Az én gépem gánya ezekhez, de rengeteg videót találhatsz a neten, és a feltöltőik általában listázzák az általuk használt modokat.

2018. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!