Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A technic launcheremmel van probléma.

Leinstalálltam a ModdedNetwork 2.3-at,rányomtam a "Play" gombra. Már majdnem beindult a főmenű,de aztán 10 másodperc múlva ledob vissza a launcherbe.

Miért van ez?

Próbáltam már többször is,újra is telepítettem a modpacket is,a launchert is,de még mindig ez van!

Am Windows 7-em van,ha esetleg ez is számít.

Légyszíves segítsen valaki! :/



2018. júl. 8. 20:38
 1/6 he84 ***** válasza:
Hmm, hát érdekes. Én a Titan Launcher-t használom Windows 7-en és semmi baja. Az biztos, hogy a Windows 7 nem lehet gond, mert nem csak én, hanem jó néhányan mások is játszanak vele Windows 7-en. Esetleg nem lehet, hogy nem a legfrissebb a Java verziód? Szerintem a bizti kedvéért frissítsd a Java-t, majd a launcher-en belül a profilodban állítsd be a Java pontos útvonalát.
2018. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És azt hogy kell?

Bocs hogy ilyen noob vagyok csak nem annyira értek az ilyen dolgokhoz :/

2018. júl. 18. 18:38
 3/6 he84 ***** válasza:
Elmondtam hogy kell, olvasd el jobban.
2018. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem jött össze :c

Am azóta rájöttem hogy a gépem nem bírja már ezeket (sajnos)

2018. szept. 15. 11:22
 5/6 he84 ***** válasza:
Akkor talán az is a baj.
2018. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 loge12345 válasza:
Annyi a lényeg hogy ki kell venni a ramokat és fújd meg, majd helyezd vissza őket. Ezzel mint egy megoldódnak a problémák a crashel. Így automatikusan települ a játék magyar nyelvezete is. Ha egyéb problémád lenne akkor írj bátran!!!
2020. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!