Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Melyik...

League of Legends: Melyik skill sebez a legtöbbet full builden?

Figyelt kérdés

Úgy értem az összes hős összes skilljét beleértve, ha full builden lennének, melyik sebezné a legtöbbet? Például egy Lux R botok ellen nekem 1300at is sebzett, miután persze elfeedeltek és már a cipőt is eladtam itemért. A Karthus ult még ennél is többet asszem, de biztos van még valami, ami ezeknél is több. Szóval ötletek? :D

Nem csak AP-ra gondolok, írhattok Rengart vagy nem tudom (soha nem játszodtam Rengart de tudom hogy ő durva one shotokat tud). Igazából nem játszom olyan régóta, és ezt csak kíváncsiságból kérdem. Csak funból ki szeretném botok ellen próbálni és one shotolni őket ha lehet.:D



2018. júl. 8. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ziggs passzívja miatt toronyra 1500 -is mehet (igaz ez nem skill). Jóval régebben 1800-1900-is ment rà.
2018. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, a stackelő hősök ütnek a legnagyobbat, mint Veigar (aki végtelen szintig növelheti az AP-ját Q-val) vagy Nasus (Q-val szintén végtelenig húzhatod az erejét). Adj nekik 60 percet meg 4-500 farmot aztán a 6k HP-s magic resistes/armoros tankot egy skillból ölik.
2018. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb damaget egy 3 pokoli sárkányos, full stackes 6 rabadonos veigaron tudod elérni.
2018. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a végtelen stack-elős hősőket nem számítjuk(veigar, nasus):


nunu teljes ulti 250% ap skálás(csak hozzávetőlegesen: veigar w-nek 100%)

2018. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!