Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fallout 2 jobb mint az első...

A Fallout 2 jobb mint az első rész?

Figyelt kérdés

Leginkább a játékmenetrr gondolok, mert az első rész bizonyos esetekben elég fapados.


Pl. Dogmeat-től nem lehet megszabadulni, csak ha megöljük, a társakra nem lehet rábízni a felszerelésüket, csak eladhatjuk/elcserélhetjük az átmenetileg nem használt tárgyainkat.


2018. júl. 9. 10:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Az is elég zavaró, hogy magas (8-as) perception és tűrhető skill (az adott fegyverhez 60+) mellett hajlamos folyamatosan elhibázni a kijelölt célpontot.
2018. júl. 9. 11:01
 2/6 anonim ***** válasza:
NPC Mod-al lehet neki mondani, hogy várjon, a társakra meg alapból is lehet felszerelést bízni, lehet nem magától értetődő, de a steal-el, ami esetükben mindig sikerülni fog.
2018. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg a skill, nincs 100-on, vagy kicsit felette, nem igazán mondanám, hogy tűrhető.
2018. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Ezt jó tudni, nem is gondoltam rá, pedig elég sok mindennek utána olvastam, akkor ezt alkalmazni fogom a 2. részben is.


#3 Ezzel csak az a bökkenő, hogy ahhoz elég magas szintet kell elérni, és, hogy valamelyik skill 100+ ponton legyen, ahhoz az kell, hogy szinte csak arra pakoljuk a pontokat. Én első sorban a speech és a science az amire ráhajtottam (ezek közel 100-on vannak), illetve a repair az amit használok, és a small guns, és lock pick, előbbi 50, utóbbi 2: 75-ön és 69-en áll.


A repair, a sicence és a lockpick, ahogy észrevettem alacsonyabb szinten is használhatóak, és jól működnek, legalábbis új dialógusokat eredményeznek, és a küldetések által megadott feladatok teljesítése sem követel meg túlzottan magas szintet.


A harcok viszont kifejezetten izzasztóak tudnak lenni, igaz amikor csak lehet igyekszem elkerülni az erőszakot, mondhatni pacifistaként játszom. A small guns-ra viszont el kezdtem fejleszteni, hogy, ha harcra kerül a sor helyt tudjak állni.

2018. júl. 9. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes nagyon szétszórni a pontokat. Small guns, speech, lockpick, illetve a végjátékra az energy weapons a leghasznosabbak, a többi majdhogynem csapda. A kettőben valamivel jobban balanszoltak.
2018. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 Igen, erre én is rájöttem, tényleg sok a "haszontalan" skill, itt lassabb a fejlődés, az újabb részekben a játék végére szinte mindenben kellően jártas lesz a karakterünk, itt erre nem igazán van lehetőség. Érdemes 3-4 skill-re építkezni, a speech az alap, és a lockpick is, a játék elején a small guns állítólag hasznos, de nekem felesleges volt ráfeküdni, mivel akkor a harcok többségét elkerültem, most viszont az energy wepons, sehogy sem áll, így a végjáték elég nehézkes.


Lehet, hogy a sciece helyett, utóbbira kellett volna fejlesztenem.

2018. júl. 9. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!