Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti melyiket vásárolnátok meg?...

Ti melyiket vásárolnátok meg? Overwatch vagy Rainbow six siege?

Figyelt kérdés

Hosszabb távon melyik nyújt több "szórakozást"


pár tapasztalatot ..kontra..pro...ha írnátok..megköszönném ! :)



2018. júl. 9. 16:22
 1/5 pDani0109 válasza:
Inkább r6 én már 1 éve használom és még mindig jó szórajozést nyújt.
2018. júl. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Siegel játszok S1 óta és még mindig jó/élvezhető, DE ha nincs korábról FPS tapasztalatod akkor eleinte elfog tőle menni a kedved... Az OW-val nem játszok, de elvileg az is egy jól eltalált játék szóval az is egy jó választás lehetne.Egyébként mindkét játékot sokáig fogják támogatni.
2018. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha Siege-re esne a választás akkor priviben tudok segíteni(tippeket adni stb.) 2-es voltam.
2018. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg inkább overwatchra szavaznék, a ubisoft szerverek borzalmasak :D de az r6 netcode is eléggé khmmm és ez az instant bannol ha beírod hogy pl. rly nigga is elég gáz (ez pedig csak egy meme). (Szerintem egy cenzúra is elég lenne. De persze ez a ubisoft mit vártunk. Ezzel én úgy vagyok, hogy semmi értelme, mert voice chat is ott van megugye a cancerek.... Aztán nehogy jöjjön a hangfelismerő xD Ne értsetek félre nem a ubisoft ellen vagyok, el is viselem hogy nem írhatok a chatre memeket de ez szerintem már tényleg elég gáz) Amúgy az r6 is egy jó game, főleg haverokkal fun, csak az zavar, hogy sokkal jobb is lehetne ha nem lennének ilyen hülyeségek benne.

Persze ez csak személyes vélemény.

2018. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OW lett belőle és beszippantott :D
2018. szept. 8. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!