Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 ben elfelejtettem az...

Praták Dávid kérdése:

Gta 5 ben elfelejtettem az e-mail címemet és a jelszavamat is, be tudok lépni valahogy másmódon is?

Figyelt kérdés
Még kb 3éve vettük meg a GTA5 játékot Steamen és akkor a Social Clubba regisztrálva lett egy GTA5 ös account csak már nem tudom se a jelszót se az e-mailt viszont a steambe be vagyok lépve van steam guardom , emlékszem a játékbeli profilnevemre is meg minden , ezek megvannak csak a Social Club account nincs van rá mód hogy megtudjam akár a regisztrált e-mail címet vagy más mód hogy be tudjak lépni?

2018. júl. 11. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Azthiszem be lehet lepni felhasznalonevvel es ,es azt a Social Clubos barataid segitsegevel ki tudod deriteni ,utana pedig ,kerhetsz jelszoemlekeztetot es ott (elvileg) kiirja az email cimed egy reszet ,abbol talan eszedbe jut. Viszont ha az az email cim mar nem el akkor bajvan,mert szinte lehetetlen lesz megoldani. Persze akkor is irhatsz a Supportnak,de toluk sokat ne varj.
2018. júl. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!