Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A lol nevezetű játékkal...

A lol nevezetű játékkal kapcsolatban lenne kérdésem. Mit csináljak ha rankeden feedel a tm. Multkor pl 4 ember feedelt én pedig 8/6 ba voltam (Kikaptunk). Volt 35/8 is. Mit tudok kezdeni megpróbálom carry de nehezen lehet! Valaki help?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen lane-n játszol, milyen szerepet játszol? Ez már nagyban befoglalja a dolgokat.


Szép dolog a K/D, de hol az assist? Mennyi ölést adtál a gyengébb csapattársaknak (ezzel erősítve őket), mennyiszer mentél gankelni, ha elment a lanedről az ellenfél, utána mentél segíteni a csapattársaknak, ha megölted a laneden az ellenfeled mentél segíteni másoknak?

Mennyire jelzed mit hol látsz, pl nincs a laneden az ellenfeled?

Sárkány, Nashor ölés/lopás, ölésbe besegítéssel hogy állsz? Mennyi volt a farmod?


Ahogy elnézem, erőteljesen az átlag "én jó vagyok, mindenki más s**r" felé nyúlsz ilyen kérdéssel, ahol a saját hibákat nem veszed észre, csak másikat hibáztatsz.


Ajánlom vedd fel a meccseidet és nyugodt idődben elemezd ki, mit rontottál el, hol lehetett volna jobb lenni (segítség, farm, kill, assist, jungler megzavarása stb).

2018. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lassították a netem és nem tudok lolozni. Ááááá gecc mindjárt megkattanok :DDDD
2018. júl. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!