Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 Steames változatánál...

GTA 5 Steames változatánál hol tudom be állítani azt, hogy egyből a single player módba töltsön be a játék?

Figyelt kérdés

Tehát hogy miután le mentek a Rockstaros lógok, utána ne dobja be a menüt ahol ki választhatóm, hogy mivel is szeretném folytatni. (Beállítások, aktuális speciális eventek, stb.).

Azt szeretném, hogy amikor rá kattintok a GTA 5 ikonjára utána ne keljen fel ügyelni a számítógépet hanem töltsön be magától, addig hagy tudjam azt csinálni amit szeretnék.


Ui.: Amúgy ezt is elég furcsa dolognak tartom hogy van olyan ablak a játék indítása után (Amit én ki kapcsoltam), hogy az online-ba szeretném kezdeni vagy a single player-be. Ha single-el szeretném kezdeni akkor dobja be a menüt, viszont ha az online-t választom egyből további kérdezősködés nélkül be tölt. Elég érdekes.


A válaszokat előre is köszönöm!

További szép napot!



2018. júl. 13. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A játék beállításaiban van ez, ott lehet választani hogy módválasztó menü vagy a sztori mód töltsön be (és gondolom vagy az online is, ha abba is magától belép).
2018. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyone egyszerű a megoldása. :D ne ikonról indítsd hanem Steamen rámész a játékaid között és ott a Játék gombra nyomj, akkor feldob egy szürke ablakot, hogy melyiket akarod, online vagy single, és az indul alapbol.
2018. júl. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.: Le írtam ezt is. Pont azt kapcsoltam ki. Ha azt a menüpontot választom, hogy 'Online' akkor kérdés nélkül be tölt az online-ba. Ha azt a menüpontot választom, hogy 'Single' akkor a lógok le menetele után feljön a 'Landing Page' ami meg akadályozza a további betöltést, felhasználó felügyelete nélkül. Ez - mint ahogy a fentiekben is olvasható - az én problémám.


1.: A legközelebb a megoldáshoz ez ált. A menüben egy fül alatt állítható (Ahol az automata mentést is lehet állítani), azaz ki és be kapcsolható a 'Landing page', az ami számomra a problémát jelenti. Még nem próbáltam ki, hogy az tényleg az-e, de a legközelebbi játszásomkor ki derül.


Mindenesetre köszönöm a segítségeteket!

2018. júl. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!