Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft ex nihilo módban...

Minecraft ex nihilo módban nem kapok érceket, valami ötlet a megoldásra?

Figyelt kérdés
Még az item lisánál sem látom azokat a "bogyókat" amikből vasat vagy más ércet lehetne craftolni...

#Minecraft #survivor #mod #SkyBlock #Minecraft ex nihilo
2018. júl. 16. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Verzió? Ha nem 1.7.10 akkor melyik ex nihilo?
2018. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ex nihilo adscensio 1.10.2
2018. júl. 17. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
én a hbm modnál jártam így az egy nukleáris mod de az eredeti 17.10-sbe kell futtatnod a modot.Lehetőleg mindig eredetin mert lehet hogy az újabb verziókban kifelejtenek pár itemet vagy fejlesztve lettek úgyhogy azt javaslom futtasd egy régebbiben és írj ha történt változás.
2018. júl. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm!

Amint tudom kipróbálom!

2018. júl. 18. 11:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Más verzióval jó :)
2018. júl. 20. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Ex nihilo adscenscio Modpack készítőknek jó mivel minden ércet be kell állítani hogy mit szitáljon

Müködés lehet bírni ha egy másik már elkészített adscenscio configot (Pl

SkyFactory 3, Project Ozone lite) másols át a te packedbe (Ha egy nem létező dolgot akar lekreálni akkor nem bírja az egészet leszítálni egyszerre és néha textúra bugok is lehetnek ilyenkor egyszerüen kikell törölni az adott nem létező dolognak a sorait és újraindítani a játékot)

2018. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!