Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik magyar online áruházban...

Melyik magyar online áruházban legolcsóbb a WoW prepaid game card?

Figyelt kérdés
Ha rendeltek akkor honnan?

2018. júl. 20. 18:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem muszáj magyar legyen!
2018. júl. 22. 12:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Media Marktban pl nevetségesen drága, g2a-n viszont egész jó árban van viszont a legjobb a hivatalos subscription.

Az a baj most éppen taccsra van vágva az euró így drágább.

G2A-n a 2 hónapos gamecard most valamiért 9000Ft, 7800+rejtett költség (minden fizetési mód párszáz forint felár, tudom röhej) szokott lenni, érdekes.

A subscription úgy néz ki hogy beállítod hány havonta vegyék le a pénzt, bármikor lemondható (szóval ha pl egy hónapig akarsz csak játszani beállítod, leveszik a pénzt és lemondod) minél több hónapot fizetsz egyszerre annál olcsóbb.

1 hónap 12.99 eur (4100 forint)

3 hónap 35.97 eur (11.99/hó, 11500Ft, 3800/hó)

6 hónap 65.94 eur (10.99/hó, 21200, 3500/hó)


Szóval ha van egy huszasod meg egy mastercard-od a legjobban magától a blizzardtól éri meg fél évre venni.

2018. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sajnos nem tudok mastercarddal fizetni, ezért is akartam online áruházat, ahol lehet paysafecarddal fizetni, találtam is egy hasonlót a G2A-hoz még régebb, ahol olcsóbb, csak nem tudom mennyire biztonságos. Egyébként itt a link, ha gondolod nézd meg: www.mtcgame.com
2018. aug. 3. 13:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy még ez: [link]
2018. aug. 3. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!