Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Budapesten lehet valahol...

Budapesten lehet valahol szabadban sakkozni?

Figyelt kérdés

Itthon nem divat, hogy valamelyik parkba rendszeresen kiülnek jó játékosok(én nem vagyok annyira jót, de imádok játszani)? Szívesen játszanék idősebb korosztállyal is.


Gyermekkoromból kimaradt a sakk tanulás, így nem csatlakoztam még egyik egyesülethez sem, de majd igazából csak akkor akarok, ha már kellően felkészültem és van esélyem pár meccset nyerni.



2018. júl. 22. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azért néhány kávéházban, kulturáltabb "kocsmában", borozóban még előfordul ez a jelenség. Én a helyedben azt csinálnám, hogy regisztrálnék a chess.com oldalra (ingyenes), ott vannak különböző, felhasználók által létrehozott tematikus csoportok. Ez nagyjából arra jó, hogy a világ sakkrajongói valamilyen egyéb közös vonások alapján kisebb csoportokba rendeződve is tudnak kommunikálni. Van például magyar csoport is ( [link] Ennek a csoportnak van egy közös beszélgetése, fóruma, oda ha felteszed ugyanezt a kérdést, biztos hogy találsz magadnak partnert. Még az is lehet, hogy már létezik is egy ilyen fórumbejegyzés, csak menj oda, mutatkozz be, és kérdezz rá a dologra, az ottaniak nagyon segítőkészek, biztos hogy mindenben eligazítanak, és előny hogy magyarul írhatsz nekik.
2018. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!