Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Számítógép vásárlás előtt...

Eragon012 kérdése:

Számítógép vásárlás előtt állok, és nem tudom melyik videókártya a jobb. nVidia GeForce GTX1060 3GB DDR5 vagy nVidia GeForce GTX1050 Ti 4GB DDR5?

Figyelt kérdés
Számítógép,videókártya játékok, szórakozás, pubg
2018. júl. 24. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül válogatni én is bajban lennék. Ma már a játékok képesek megzabálni a 4GB memóriát, de a sok/elég memória nem sokat ér, ha nincs mögötte GPU erő.


Én a helyedben hozzátennék még pár ezrest és vennék egy 6GB-os GTX 1060-at.

2018. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez azért nem olyan nehéz kérdés, az 1060 egyértelműen erősebb. A memória mérete nem az elsődleges szempont egy kártyánál. Fontos, de nem az határozza meg egyértelműen és kizárólagosan a teljesítményt.


Az 1060-nak a grafikus chip sebessége, Grafikus memória sebessége és még a memória sávszélessége is nagyobb. stb.


[link]

2018. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, és a 1060-at olyan felbontáson és beállításokonnlehet hajtani, ahol 3GB memória már bottleneck tud lenni. Ez a 1050-nél nem probléma.
2018. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!