Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri elkezdeni játszani a...

Megéri elkezdeni játszani a Blade & Soul-t?

Figyelt kérdés

úgyértem hogy játszanak rajta még elegen most is? meg nem unalmas ha eléred a max szintet?

Ilyen jellegű pro- kontra érvelést szertnék a játékról



2018. júl. 25. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Európában nem rég lett hivatalos kliense, szerintem elég sokan játszanak. Az egyik legszívonalasabb
2018. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(bocs csak elküldte)..- mmo, és szerintem hosszú távon is megéri vele játszani, nem muszáj költeni rá mivel f2p, tehát minden megszerezhető ingyen és még a harcrendszer is jó, ezen kívül elég változatos kasztok vannak.

Fejlődés nem túl gyors, de nem is túl lassú.

2018. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Játszottam vele mielőtt kijött az európai kliens. El lehet játszani vele. Egyedül egy ideig de könnyen ráunhat az ember hogy minden bosshoz várni kell. Csoportban viszont nehéz mert akkor viszont csak egyszerre érdemes haladni. Gondolom sejtes hogy mint minden játékban ha többet játszók akkor nagyobb szintű leszel viszont ha nem egyszerre húzzátok akkor valakinek be kell várni a másikat. Wowban az ember csinál egy közös karit meg egy szólót mert ha külön fajba tartozik akkor más sztorit kap (egy ideig)

Itt viszont a story mindenképpen ugyan az hiába csinálsz másik karaktert megunod a story-t ha egynél többször csinálod. Persze lehet hogy változott azóta de nem hinném. Ha van Facebookod (miért ne lenne) keress fel egy bns Hungary csoportot ahol sokan vannak és ott nézelődj hogy mi a legújabb trend mennyien játszanak stb

2018. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!