Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmeramában mennyi idő volt...

Farmeramában mennyi idő volt nektek hogy mentorok lettetek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve jelentkeztem, rendszeresen játszok, és 121. szinten vagyok. Mégsem lettem még.

2018. júl. 25. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb 2 éve jelentkeztem, azóta sem kaptam csibét. Már kérdeztem a fórumon is hogy megy ez. De azt a választ kaptam, hogy kevés az új játékos. Perszee. Kb 1 éve regisztráltam egy új farmot, az ottani mentorommal leveleztem, és volt több csibéje is.

Nagyon igazságos mondhatom.

A kezdetektől játszok, igaz még csak 94-es szinten vagyok mert volt egy kis kihagyásom, de lassan megint betelik a pohár az ilyen értelmetlen eventek miatt.

2018. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Azt tudom, hogy ha valaki megkapja a mentorságot, akkor általában nekik adnak előbb új csibét, hogy tudjanak haladni.

Ezzel nem is lenne problémám, de én már lassan több mint 2,5 éve jelentkeztem, napi rendszerességgel játszok 2010 óta, és már lassan a 130. szinten leszek. Mégsem lettem még mentor, ami azért kicsit már bosszant. :(

2018. aug. 3. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem, engem is zavar. De hátha.. :)

Mi a véleményed a jelenlegi eventről? Nekem már kezd elfogyni a türelmem.

2018. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Növény szerencsére nem kell sok, a tű felröppenő sem húzós, de a lámpásokat annál nehezebb gyűjteni.:(

Annyira nem jó a felhő, de a gyárfejlesztéseket érdemes összeszedni, ezért csinálom. Az első része reggel lett készen. A Dzsinnes talán holnap estére meg lesz. :)

2018. aug. 3. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó te nagyon ügyes vagy! Gratula!

Én a felhős részt nem is akartam csinálni,mert nincs szükségem a felhőre, de muszáj voltam belekezdeni mert úgy legalább kapok valamennyi lámpást. Nekem ez egy katasztrófa, pedig én is a gyárfejlesztéseket akartam kivenni. A fórumon a csevegőben is szuper a hangulat..

De fura itt gyakorin irogatni erről a játékról. :D

2018. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!