Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti kit választanátok az Élet...

Ti kit választanátok az Élet a campuson játékban?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem bírok dönteni. Nathaniel is sokkal jobban tetszik itt, mint a csábításból jelesben. És valaki nem tudja hogy Rayan hány éves lehet kb.? Még arra lennék kíváncsi

2018. júl. 26. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lysandre-t! Amúgy nem tudom én sem... xD


Nehéz ügy. Castiel és Hyun kizárva nálam,de barátként mindkettő jöhet. Priya nekem már a gimiben is tetszett, regisztráltam is angol szerverre miatta.


Na de a magyar karakteremmel kit válasszak... Hát jó kérdés. Mondjuk két rész után annyira nem ismerem őket.


Lysandre után talán Rayan jobban illene a karakteremhez... Ő mondjuk külsőre egyáltalán nem tetszik, de belsőre igen, szeretem a művelt, komolyabb, romantikus(?) karaktereket. Én olyan 30 környékére saccolom be. (Ennél a route-nál az még jobban tetszik, hogy Melody-t féltékennyé tudom tenni xD A gimiben is utáltam... Nekem ő volt az "Amber-em".)


De ott van Nathaniel... Nekem a játék elején ő volt a Crush-om, még Lysandre mellett is kacsintgattam felé. Most még inkább tetszik, és nagyon érdekesnek találom az ő route-ját, nagyon izgatja a fantáziámat, hogy hová és meddig kell/lehet eljutni Nathaniellel. Értem ezt úgy, hogy vajon mi leszünk-e azok, akik segítünk neki megtalálni önmagát, ezáltal a helyes utat is.


Arra is gondoltam, hogy kiviszem mindhármat, de egyrészt nem akarom háromszor kijátszani ugyanazokat a részeket, másrészt egyre több otomegame-mel játszok, nincs kedvem ennyi karaktert "gondozni".


Valószínűleg Nathaniel és Priya lesznek az én választásaim.



Te hogy gondolkodsz róluk, Kérdező? Illetve további válaszolók?

2018. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Priya, a többi olyan nyeh. Rayan creepy, Nathaniel egy s-fej lett, Castielre nem fogok megint 4 évet pazarolni, Hyun unalmas.
2018. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én a csábításból jelesben másik fiókkal Arminnal szeretnék összejönni szerintem ő a leghelyesebb, és a többinek nincs humorérzéke. Lehet hogy velem van a baj, de én utálom Lisandert :D

-80 az esélyem nála kb. Nem tetszik hogy nincs humora és nem tetszik hogy ilyen unalmas, egyszerűen akármit válaszolok, neki semmi nem jó. Nathaniel volt a kedvencem amíg nem jött Armin, de vele nem jutottam semeddig. Castielt nem szeretem. Kentin jó fej, helyes és kedves.


Az élet a campusonban Rayan eléggé Lisander feeling, és azért kérdeztem hogy hány éves, mert ha 30 (mert ugye tanár v nemtom :D ) akkor nem nagyon akarok összejönni vele ha sokkal idősebb. Nathaniel kedves még mindig, nincs olyan goromba mogorva kisugárzása mint castielnek, de erősebb és keményebb lett.

Eddig Hyun az aki nagyon bejön. Titeket nem zavar hogy Priya lány? Nem azéert kérdezem, csak nem számítottam rá egyáltalán hogy őt fogják írni.

Amúgy a nevem komisz04 aki akar jelöljön barátnak :)

Amúgy én is utálom melodyt.

2018. júl. 28. 22:24
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

,, Titeket nem zavar hogy Priya lány? "


A valóságban a lányokat preferálom inkább, úgyhogy majd kiugrottam a bőrömből mikor megtudtam, hogy végre egy komoly, intelligens, humoros, dekoratív nőies nővel is össze lehet szűrni a levet. Nem volt kérdés, hogy kinek adom a kezemet.


De ezekben a játékokban soha nem a külső a számottevő, hanem az, hogy miből épül fel a karakter és mit építenek rá. Ezért is élvezem ezeket az ostoba otomegame-ket, hiába férfi-nő felállás van a legtöbben.


Hogy még itt a csajoknál maradjak: Nekem Rosalya tetszik még nagyon, ha lehetne választani, érte még Lysandrét is elküldenem a fityfenébe. Sőt, mondok rosszabb dolgot :D Még Amber-rel is megpróbálkoztam volna.


Megértem, hogy nem szereted Lysandre-t. Ő túl komoly, túl felnőttes a többi karakterhez képest. (Meg túl elvarázsolt) De nekem pont ez tetszett meg benne. Szerettem ahogy bánt a karakterünkkel. Egy komoly, határozott és szentimentális - családalapításhoz tökéletes alapanyag.


Armin meg... Imádtam XD Nagyon jókat szórakoztam rajta, szerettem azokat az epizódokat, amikben nagyobb hangsúlyt kapott. A kedvenceim még is azok voltak, amikben az ikrek együtt voltak. Az ő párosuk hiányzik a legjobban az egyetemről. Én képtelen lennék újra végig szenvedni elejétől az MCL-t, de tervezek egy Armin végigjátszást nézni. Garantált a szórakozás! xD


Castielért én sem rajongtam. Nekem egyébként ő volt az unalmas. A lábamon nincs annyi szőrszál, mint amennyi bunkó, magába fordult karakter létezik. A beszólásai jók voltak, de nekem ennél többet nem tudott felmutatni. Biztos van valahol nagyon mélyen egy jó oldala (hisz Lys-baby valamiért még is nagyon szerette), de nekem nagyon nem volt kedvem megkeresni.


NADE. Az egész gimis gárdából, Melody-n kívül Kentint utáltam a legjobban xD


Én Nathaniellel eljutottam a -50-ig... Amit egyébként nem bánok, mert így, hogy láttam a "rosszabbik felét" egy sokkal teljesebb képet tudtam róla alkotni. Ezért sem lepődtem meg (annyira), hogy ennyire megváltozott. Az egyetemi Nathanielben még mindig ott lapul a gimis Nathaniel, ahogy a gimis Nathanielben ott szunnyad az egyetemi Nathaniel. Erről litániát tudnék írni XD Minnél többet írok, annál biztosabb vagyok a választásomban.


Jó lenne amúgy, ha feltűntetnék, hogy ki mennyi idős, engem is érdekelne, hogy Rayan bácsi level hányas. Én 30 körülinek tippelem, a karakterünk pedig lehet olyan 22-23. Ugye 18-19 évesen érettségizett, utána elközött és most 4 év elteltével visszajött... Tehát jól számolom az ujjaimon, akkor olyan 22-23 év körüli lehet.


Egyébként, azon röhögtem, hogy mi lesz, ha hazavisszük a párunkat bemutatni a szüleinknek... xD Elég színes a felhozatal és nem éppen szülőbarát kapcsolatokban lehet majd élni.


#TeamBoris

2018. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én voltam egyébként az #1 válaszoló és bocsánat, hogy ilyen trágyadomb lett az írásom, de annyi gondolatom van a játékról... De ha minden kis hülyeséget leírnék, itt ülnénk 3 napot.
2018. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Engem érdekel:D

Ha szeretnéd vagy van rá időd akkor írd le, én is leírtam :)

2018. júl. 29. 09:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam is Lysander a favorit, remélem, fel fog tűnni a campus környékén is :D (még nagyon kezdő vagyok benne).

A többiek...számomra elég silány a felhozatal őszintén szólva, ha nagyon muszáj, akkor azt a kávézós srácot választanám.

A leszbi csaj nem jön be, aranyos meg minden, de én még játék szintjén sem akarok homoszexuális kapcsolatot, ahogy tanár-diákot sem, pláne, hogy Rayan számomra alsóhangon 35-nek néz ki, nekem meg az olyan apakomplexus-feeling lenne. Meg nem is tetszik és etikátlannak tartanám a részéről a kavarást, amíg tanítja a karaktert (talán mert én magam is tanárnak készülök). Na jó, ez már nagyon komolyan hangzott egy játékhoz képest xD bocsi.

Castiel számomra mindig is bunkó volt, a beszólásain néha jót nevettem meg azt sem kétlem, hogy nem rosszindulatú alapvetően, viszont egyszerűen nem bírom a tahó stílust, ennek megfelelően már szinte azonnal sikerült maximálisan levinni az esélymérőt nála😂😂 élőben is tuti egymás agyára mennénk.

Nathaniel, hmm...külsőre abszolút ideálom VOLT a gimis énje és a jó fiú-típust is kedvelem, aki udvarias és segítőkész, úgyhogy elsőre ő volt a szőke herceg :)) aztán Lysander elcsábított mellőle, mert Nate számomra kicsit túl komoly volt. De ezerszer inkább a gimis énje, mint ez a túlerőltetett izomagyú bad boy. Egyébként szerintem egyik sem az igazi Nathaniel, mind a kettő egy túltolt, sztereotipikus figura, amit erőltetetten hoz, hogy megfeleljen először az idióta apjának, aztán meg a környezetének. A kettő közt lenne valahol a normális út (számomra legalábbis). Egyébként ő szerintem egy igazi csemege lenne a pszichológusoknak elemzés céljából :D

Armin, ő nálam nem sok vizet zavar, van és kész, elférünk egymás mellett. Ken meg eleinte idegesítő volt, de jószívű, kedves és most is az, de nekem nem jön be, mint pasi. Katonás stílus ide vagy oda, nekem még mindig olyan, mint egy kisöcsi 😊

Szóval nálam Lysander az, aki nagyon-nagyon szimpatikus. Kicsit tényleg passzív meg rejtélyes, de ha közel kerülsz hozzá, megnyílik és ami nagyon tetszik benne, az az, hogy abszolút őszinte, nem ítélkezik, egyenesen megmondja az igazat (de sosem bunkó megmondóember, mint egyes vörös hajú barátai😏). Ebben nagyon hasonlít rám egyébként meg abban is, hogy különc (én azért ennyire látványosan nem vagyok az:D) és én mindig tisztelem azokat, akik fel merik vállalni a stílusukat. Ja meg egy nagyon művelt, intelligens karakter pluszban. Tényleg olyan néha, mintha nem ezen a világon élne, hanem valahol 5 méterrel a föld felett, de ha kell, akkor komoly és racionális meg nagyon higgadt.


Huhh, remélem, nem untattalak halálra ezzel a regénnyel:)

2018. aug. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
68%
Egyértelmű, hogy Priya😍❤️
2018. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Priya. :3

Nem ismerem a gimiből, mivel ott csak a 22. epizódik bírtam elszenvedni a játékot, ám az a Priya,akit a campusról megismertem, a legjobb választás mind közül. Gyönyörű (lenne, ha a beemoov rajzolói egy csöppnyit értenének az emberi anatómiához xD), okos, kedves. :3

És amúgy meglepődve olvasom, hogy tök sokan választják Priyát attól függetlenül, hogy lány. :D

2019. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
én mindenképpen rayan-ra megyek. nagyon tetszik a karaktere, és ugyan nataniel egy isten lett, a fő profilommal inkább rayan-nal foglalkozok. és a wikijén írják, hogy 33.
2019. jún. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!