Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történik, ha a csábításból...

Mi történik, ha a csábításból jeles élet a campuson játékban nem az a ruha van rajtam, ami kell a kép megszerzéséhez?

Figyelt kérdés
Ugye a 2. epizódban lehet választani 2 ruha közül és annak függvényében lehet a képeket megszerezni, hogy melyik ruhát választjuk. De olyankor mi történik, ha teljesen más ruhában van a karakter? Akkor egy képet se lehet szerezni? Vagy ez azzal függ össze, hogy melyik ruhát vettük meg?

2018. júl. 14. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Itt nincs olyan hogy lehet, itt sajnos muszáj választani, mert csak így folytatódhat a játék😊
2018. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Egy felajánlott szettet mindenképpen meg KELL venned.


Három lehetőség van:


1. Piros pulcsis szett - Mr. Zaidi, Hyun

2. Kalapos szett - Pirya, Amber

3. Megveszed az egyiket, de még azelőtt leveszed, hogy folytatnád az epizódot (a kötelező ruha vásárlás után) az epizód folytatódik, DE nincs kép



(Az első kettőben nem vagyok biztos, innen lestem a képeken a ruhákat: [link] )

2018. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 🙂
2018. júl. 15. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!