Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraftba nem...

World of Warcraftba nem korlátoz engem a játékba hogy ha nem töltöm le a teljes játékot? Az utolsó 4 gigát hely hiányában ne tudtam letölteni ( tudom szégyen ). Nem lesz bugos ettől a map vagy ilyesmi? Lowon játszok szóval nem kell high textúra

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
De, simán...
2018. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le kell tölteni az egészet, különben nem fog működni.
2018. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Természetesen simán bugolhat, mert nem úgy megy, hogy jó akkor most a high grafikát kihagyjuk. Mész a világban, hopp kiestél, kifagyott, elment a hang, de épp instába belépsz és kidob a játék mert hiányoznak fájlok, amitől összeomlik a játék.


Nem úszod meg a teljes játék letöltését, ha ennyire nincs helyed, törölj valamit, vegyél még háttértárat. Ha nem akarsz vagy nincs rá lehetőséged, akkor meg élj a hibákkal, mert biztosan lesznek.

2018. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó pár gigát is le kellene tölteni, bár abba nem olyan fontos dolgok vannak, tudsz játszani a játékkal rendesen, de lehetnek hiányosságok.

Videók, leirások stb.

Esetleg optimalizálási problémák léphetnek fel és lassabban fognak betölteni a töltőképernyő alatti cuccok.


Szóval inkább töltsd le, plusz a későbbiekben ha megint jön patch vagy hotfix akkor úgyis kelleni fog ez a 4 giga ahhoz, hogy játssz. Előbb utóbb majd nem fogsz tudni belépni a játékba mert nem up to date a rendszer.

2018. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de nem enged a launcher. Folytatja a letöltést.
2018. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!