Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 4 - Ben hogykell...

Fallout 4 - Ben hogykell legyőzni a Mirerlurk Queen-t?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már fragmention mine-al, Laser pisztollyal, Laser muskétával, de nekem jött és megölt. Mivel próbálkozzak még?

#játék #rák #nehézség #Queen #Bethesda #Fallout 4 #Laser. Királynő #Mirerlurk
2018. aug. 4. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha alacsony szintű vagy, nem biztos hogy sikerülni fog. Akkor sem ha még a játék elején vagy és alig lootoltál vagy vettél erősebb fegyvereket.

Én már nem emlékszem mivel öltem meg őket, de semmi extra fegyver nem kellett hozzá (combat rifle, combat shotgun), bármilyen automata sorozatlövő megteszi, mert azok gyorsan é sokat sebeznek.

2018. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Találtam rakéta vetőt, de abba csak kettő darab rakétát találtam az meg nem elég. Csak közben támadnak a kölykei, meg elég gyorsan meghalok. És valami tanács arra, hogy hogyan fejlődjek?
2018. aug. 4. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából elég egyszerű csak sokáig tart nagyon.

Egyedül az elején kell figyelni amikor bementek, hogy ne maradt egyedül hanem éljék túl a többi csapattársad is.

Aztán ha megölted a mirelurket és jön a királynő be kell menekülni az erődbe mivel ő oda nem tudd be menni csak a "kicsinyei" amik a tojásból jönnek ki. Ha nem maradtál egyedül akkor a csapattársaid is ölni fogják és ha te elbújsz healelni addig nem fog veled foglalkozni max a kicsi dögök. Több rakéta van az erődben csak el lettek rejtve, de ha keresed könnyen megtalálod.

Röviden tömören: Lősz, elbújsz. Lősz elbújsz. Ennyi.

2018. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2018. aug. 4. 23:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy hol találok erdőt? Egyáltalán kötelező ezt megcsinálni?
2018. aug. 5. 06:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Már nem érdekes, Fat Man-el kinyirtam. :D azért köszönöm szépen a segítségeket. :)
2018. aug. 5. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!