Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A City Interactive miért...

A City Interactive miért csinál ilyen rossz játékokat?

Figyelt kérdés

Azt hittem, mindenki csak túloz, amikor ezt állítják. Hiszen a gyengébb fejlesztőknek is lehetnek eltalált játékai.

Tegnap játszottam egy újabb játékával, ezzel az Alien Rage-el. A grafikája korszerű, mást nem nagyon láttam rajta előre, de amikor kipróbáltam, elszörnyedtem. Mint ha szándékosan cseszték volna el a rossz pc játékok előtt szalutálva :D Miért nem tudnak valami jót összehozni?



2018. aug. 5. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Régen az Activision Value volt ilyen.

Kb félévente hoztak ki játékot, de kb 0.001 fázisban.

2018. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem lehet mindenki a világ legjobb programozója. :)

A Fradi miért nem tud soha BL-t nyerni? Miért nem tudnak valami jót összehozni? Mert ennyire képesek. A Cityvel is ez a helyzet. (Azzal a különbséggel, hogy nem öntik bele a milliárdokat, mint a Fradiba.) Ez az, amit még ki tudnak magukból préselni. Nem is csak a technikai tudással van a baj, hanem szerintem nincs, aki rendesen összehangolja a csapatot. Anélkül meg akkor sem könnyű jót alkotni, ha az egyéni teljesítményekkel amúgy nem lenne baj.

És akárhogy nézzük, ilyen játékokhoz ez egy kis cég, akik rá vannak kényszerülve a spórolásra.

Én egyébként látok bennük némi fejlődést.

2018. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi baj van az Alien Rage-el? Nem rég vittem végig, és egy darab bugot, hibát nem találtam benne. Brutális Doom szerű dara az egész, szerintem kib'''szott jó játék volt, ha valaki darálni akar. Az Alien Rage-t csak kiadta a City, nem fejlesztette.


Alacsony költségvetésű, kicsi csapat a CI Games (már nem City Interactive a nevük). Próbálnak nagyot alkotni mindig, de túl nagy fába vágják a fejszét. Régen trash játékokat csináltak, manapság azonban elkezdtek egyre jobbakat, de még mindig rengeteget hibáznak. A legutóbbi játékuk, a Sniper Ghost Warrior 3 igaz hogy néhol gagyi, elég jó kis játék lett.

2018. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!