Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszottatok már a Bully című...

Játszottatok már a Bully című játékkal?

Figyelt kérdés

Én régen mindig ps2 játszottam és vagy 4-szer kijátszottam annak ellenére h lány vagyok.

Tegnap gondoltam h előveszem de nagyon karcos már a CD és nem megy. Most az a tervem h megrendelem xbox-ra.

Szerintem egy fantasztikus játék nem értem miért nem csináltak /csinálnak folytatást.



2018. aug. 8. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Arról pusmognak, hogy a red dead redemption 2 után a bully kap folytatást - egyébként többször nekiálltak már az évek alatt. Nekem anno teljesen kimaradt, ma meg nosztalgiaszemüveg nélkül azért technikailag mondjuk hogy nem az igazi. :\
2018. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem volt rossz játék, de amúgy tökre nem értem a Rockstart.

A GTA V-höz nem csinált egy szaros story DLC-t se, de ilyen játékok, mint a Bully stb belefér neki.

2018. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 Semmi összefüggés nincs a kettő között, a Bully 2006-ban jelent meg, 7 évvel korábban mint a GTA V. Régebben jóval több játékot adtak ki, és kisebb, merészebb projektekbe is belevágtak, többek között ide sorolható a Manhunt, a The Warriors és a szóban forgó Bully is.


A GTA V az Online népszerűsége miatt nem kapott sztori DLC-t. A fejlesztők inkább a többjátékos szegmens támogatására koncentráltak.

2018. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is imádtam. :D Eleve nagy ötlet volt ez az új koncepció, hogy egy suliban játszódik, aztán az ilyen mini game-eket is imádtam, mint pl. mikor be kellett menni biosz, földrajz, tesi meg ilyen órákra. Emlékszem, hogy mikor játszottam, még nem tudtam angolul és mindig megbuktam az angol órákon. :D

Meg mindig átmentem a lányokhoz és a tanárok elkezdtek üldözni.

A várost is imádtam, a vidámparkot, meg azt, hogy gördeszkával lehetett közlekedni. :D

Én is szívesen játszanék most, de én sem tudom feltelepíteni. :(

2018. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én letöltöttem pc-re de ott nem az igazi főleg h nincs kontrollerem.
2018. aug. 9. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!