Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az lehetséges, hogy a Warframe...

Az lehetséges, hogy a Warframe c. játék milyatt nem működik a PC-m?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban letöltöttem Steam-ről, feltelepítettem, játszottam vele másfél órát, majd otthagytam a számítógépet háromnegyed órára. Amikor visszaértem, szokásosan az alvó képernyő fogadott, de nem tudtam visszakapcsolni. Kikapcsoltam, majd újra be, sípolt egy párat a gép, felvillant a kép egy kis időre, kiírta ,,No Signal" majd kikapcsolt (a monitor). Próbáltam bekapcsolgatni a monitort, de ugyan ezt az üzenetet adta ki. A gép újra lett telepítve. Ma újra megpróbáltam letölteni Steamről. Letöltött, nem telepítettem fel, vagy nyitottam meg. A gépet újraindítottam, de nehezen akart bekapcsolni. Néhány újraindítás után sikerült bekapcsolni, és egyből letöröltem a játékot (a Warframe-et) Mivel a Steamen, az egyik legbisztonságosabb platformon ez a második legközkedveltebb Free To Play játék, az első alkalommal csak véletlen egybeesésnek tartottam, de mivel másodjára is ez történt, már nem vagyok ebben annyira biztos.

2018. aug. 9. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább lesz időd nyelvtan korrepetálásra járni, jó ez így.
2018. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több mint 700 órám van warframe-ben, sose tapasztaltam ilyet. Ahogy mondani szokták, a probléma az ön készülékében van.


Mondjuk jó lenne tudni pár alapvető dolgot, mint pontos processzor név (tehát nem 2,8GHz meg társai, hanem a rendes neve, mint intel E5400, i3 8100 stb), pontos videokártya név (tehát nem csak X GB, hanem a rendes neve, ha van többféle rammal szerelt, akkor az is, de csak maga a GB kevés, pl HD7790, RX550 2gb, gt 710 1gb stb.), memória mérete és órajele (hány MHz), op rendszer neve bit számmal.


Így látatlanban arra tippelnék, hogy nokedli a géped vagy nem sikerült rendesen felrakni minden szükséges driver-t, esetleg win8 előtti az op rendszered (pl win7). A mostani, agyon tuningolt Warframe win7-tel pl nagyon nem szeret menni és kifagy töltés közben, egy mai szemmel gyenge processzort, videokártyát ez meg kb sokkol, hogy beakadt és ki is fagy a gép szó nélkül.

2018. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És természetesen 64 bit-es windows kell a játéknak, 32 bit-essel nem barátkozik.
2018. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
77%
Semmi köze a Warframenek ehhez. Sokkal valószínűbb, hogy a VGA-d haldoklik vagy túlmelegedik.
2018. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!