Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warframe focus farm?

Dorten kérdése:

Warframe focus farm?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a szintre hogy jobban bele kellene assam magam a focus dologba, és meg is született az első kérdésem.. Sok videóban láttam hogy equinixal farmolnak, mert nagyon hatásos.. Ha mondjuk én felteszek egy 40 platós zenurik lencsét, soooookkkk farmolas után maxra ki tudom fejleszteni az összes pontot a zenurik fából? És ha mondjuk a fenti meg van, tudok e más lencsét szereleni Equinoxra hogy egy másik ág pontjait húzzam ki?

#operátor #Focus #Warframe #vazarin #naramon #maduri #unairu #zenurik #focus lens
2018. aug. 10. 02:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Van regular, greather (ez a 40 platos) és eidolon lens fajták. Ezek annyiban különböznek, hogy magasabb pontot kapsz farmoláskor, de mindegyikkel ugyan úgy ki tudod farmolni maximálisra. A farmolható pontoknak napi limitje van, amit a Mastery Rank pontot határoz meg. 250.000 + a mastery szinted szorozva 5k repu ponttal. Tehát ha MR25 vagy, akkor a maximális napi limited 375000 pont (250.000+5000x25).

És a második kérdésedre is igen a válasz. Miután végeztél egy "iskolával", vagyis te most a Zenurikot csinálod, akkor után rakhatsz más típusú lencsét a warframebe, vagyis az Equinoxodba.

És bár nem kérdezted, de repu farmra ajánlom neked az SO-t, vagyis a Sanctuary Onslaught küldetést és persze ennek elit verzióját. Equinoxal, ha jól tudom az altatós módszert használják focus farmra. Nem rossz, de egy kicsit nehéz, gyakorlással megtanulható és jól használható, a variáció végtelen :) Ajánlom még a Saryn-t esetleg ultis Voltot a farmoláshoz.

Jó farmolást és jó játékot! ;)

Pacsi,

Fuji ;)

2018. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!