Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pókeresek! Meg akarok tanulni...

Pókeresek! Meg akarok tanulni jól pókerezni. Hogy kezdjem el? Mindent meg szeretnék tanulni a pókerrel kapcsolatban, hogy jó játékossá váljak!

Figyelt kérdés

-Hogy kezdjem a tanulást?

-Milyen oldalakat, könyveket, bármit ajánlotok, ahonnan megtanulhatom?

-Milyen segédprogramokat használjak hozzá?

-Hogy alakítsam ki a stratégiámat?

-Milyen oldalon játszak online?

-Milyen bankszámlát hozzak létre hozzá és hogyan bonyolítsam a pénzráutalásokat?

-Arra gondoltam, hogy van egy jó matektanárom és hátha tudna segíteni a valószínűségszámítások, esélyszámítások megértésében, gyakorlásában. Erről mi a véleményetek?


Bármilyen ötletet, tanácsot szívesen veszek! Még zöldfülű vagyok és mindent meg szeretnék tanulni a pókerrel kapcsolatban.


Köszi előre is!


2010. jún. 20. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

- Az alapoknál tanuld meg a kombinációkat.Vakokat, és hogy mi mi után következik..

-www.pokerstars.hu ról letöltöd a progit és ott mikor beregisztrálsz részletesen elmondja, hogy mi van a pókerben.

-az elébb le írtam.

-Szerintem nem kell a stratégia.. hiszen véletlenek a lapok, légy fa arc és ha jön egy lap ne dülleszd ki a szemed.

-Az elébb leírt programban ezt is megtanulhatod.

-Erről annyi hogy észre fogod venni magadtól is ha mondjuk lent van egy majdnem sor neked meg van egy párod akkor igen kevés az esélyed.


És a lefontosabb a tiszta játék .. Élvezd!


Üdv!

2010. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad le, hogy eddig milyen szinten vagy. Ha abszolút nulla, akkor először a játék menetét, lapkombinációkat tanuld meg. Én a www.poker.deluxe.hu és a www.pokerstrategy.com oldalakat ajánlom. Itt megtanulhatod, hogy milyen pozicióból milyen lappal hogy játsz, megtanulhatod a banki esélyt, mindent ami kell, ezután pedig kialakíthatod a saját játékodat. A poker deluxe-n jól leírjám a számolást, egy módszert is írnak, hogy hogyan lehet az esélyedet ott fejben könnyedén kiszámolni, viszonylag jó pontossággal, majd keresd meg.

Én azt ajánlom, hogy több oldalt és próbálj ki, hogy a számodra legjobbat megtaláld. Ez persze attól is függ, hogy esetleg freerollokon akarsz-e indulni, nem tudom mennyire akarsz nagy tétben játszani.

2010. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


A lapok erősségét tudom, meg a szabályokat nagyjából, de még azért elég kezdő vagyok.


Te szoktál online játszani? Milyen tétes játékkal kezdenél? Freeroll ugye vagy minnél kisebb vakossal?

2010. jún. 20. 17:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát először játszál játékpénzben vagy nagyon kis összegben, hogy kitapasztald, hogy a tournamentek vagy a cash-game fekszik-e jobban. Ez persze attól is függ, hogy hogy van időd játszani. Egy Tornament néhány száz induló esetén is minimum 5-6 óráig tart, feltéve, hogy eljutsz a végére. Mindenféleképpen először csak nagyon kis tétekben játszál. Ami azt illeti én most nem játszom, mivel én főleg tournamenteket szeretem, és inkább másra "pazarlom" a szabadidőm. Ezen kívül én nagyot csalódtam az online pokerben, ezért nálam marad az élő játék. De nem akarom elvenni a kedved, szóval csak hajrá, hátha neked jobban bejön majd. :)
2010. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És szerinted érdemes akkor a matektanárommal esélyszámítással, valószínűségszámítással stb. foglalkozni?
2010. jún. 20. 18:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire megy a kombinatorika, de szerintem nem feltétlenül kell matektanár, nem vészes számítások. De ha szívesen foglalkozol vele, miért ne? Én pl. tök egyedül számolgattam, mondjuk én nagyon szeretem a matekot és elég jó is vagyok belőle.
2010. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az alap. Ezen felül még számolgathatsz, de először ezzel barátkozzál.

2010. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amúgy onnan jött nálam ez a pókerezés, hogy épp matektanárnál voltam és beszélgettünk. Mondtam neki, hogy szeretem a matekot és szerencsére értem is, viszont nem nagyon van haszna a való világban. És valahogy így jött szóba a póker.

Addig is hallottam már a pókerről haverjaimtól, de akkor azt hittem, hogy ez is "sima" szerencsejáték. Utána utánanéztem és rájöttem, hogy nem és megtetszett.

2010. jún. 20. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez dícséretes. Ebben az esetben viszont, azt ajánlom, hogy foglalkozz a számolással otthon, ha valami nem megy, vagy valami érdekes problémával találkozol, vitasd meg a tanároddal. De mindenképp te számolj, az az igazi öröm amikor te magad jössz rá, hogy hogyan is kéne játszanod a valószínűségek alapján.
2010. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja mondjuk igazad van. Akkor sokkal biztosabb a tudás, ha én jövök rá.


Ha van pókerrel kapcsolatos megosztanivalód még, szívesen veszem.

2010. jún. 20. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!