Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben valaki...

League of Legends-ben valaki aki jól ért Talonhoz, és elmagyarázná tömören hogy működik az ultija?

Figyelt kérdés

Egy videó kapcsán kérdeznék:

https://www.youtube.com/watch?v=8wyiE2_5cJ8

9:42-nél ultizik a Talon, de előbb Q-zott az LB-re, szóval a pengék nem kéne felé induljanak a leírás szerint. Utána LB kiflashel, 9:45-nél már nincs a körben, de mégis meghal. Tehát, mitől hal meg, hogyan? Az egész hős egy gagyi, mikor próbáltam nekem is volt, hogy összejött az ultival egy one shot, volt hogy nem. Volt hogy engem is one shotoltak Talonnal, volt hogy leultiztak, mégsem haltam meg. Tudom hogy skill kérdése, és amikor nem haltam meg akkor az enemy Talon nem tudott játszani xD. De mégis, aki tényleg ért hozzá, ennek az ultinak egy rövid magyarázata? Mikor one shotol, ahogy a videóban, az hogy történik pontosan, és miért hal meg az enemy még ha el is flashel?



2018. aug. 13. 02:46
 1/2 anonim ***** válasza:

"If Talon cancels Invisibility with an attack or Noxian Diplomacy, the blades converge on his target's location instead."


Szóval talán még megnyomta az ultit azelőtt, hogy a Q odaárkezett volna LB-re, kicsit talán késleltetett az R animációja, mást nem tudok elképzelni

2018. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SunRiise válasza:

Heló! Lvl 6-os vagyok talonnal.

Elég egy autoattack hogy az ulti célbavegyen, bárhol is vagy. Lehetsz 3 fallal arrébb is.

Illetve talon passzívja is meg tud ölni utólag. Gyakorlatilag olyan mint egy gyenge ignite. Idő alatt fizikai sebzést okoz ha talon eltalált 3 képességgel (3 jel) és aztán egy sima aa-val aktiválja.

Oneshot: Rádugrik egy falon át, aktiválódik a duskblade(item, nagyobb sebzés) ulti, sebez ahogy létrejön a kör. Aztán q. A q kétféleképpen sebez. Ha távolról ugrik akkor kissebbet, ha viszont közel van akkor egy 150%-os critet ad. Ez erősebb. Ezzel az ultit rádküldi, valószínűleg ezzel egyidőben még az electrocut rúna is sebez(villámcsapás) kb 200 dmg

2018. szept. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!