Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmagyarázná Frank és...

Valaki elmagyarázná Frank és Rachel valamint Rachel és Chloe kapcsolatát? (Life is Strange)! SPOILER!

Figyelt kérdés

Tehát addig világos, hogy Chloé szerelmes volt Rachelbe. A Beform the Storm-nál el ia gondolkodtam, hogy esetleg fordítva is amikor Rachel azt mondja (szabad fordításban), "neked volt bátorságod elmondani, hogy te is többet érzel én meg sz*rtam rád". Ha neki is tetszett Chloe akkor miert volt együtt Frankkel. Esetleg biszex volt... Illetve még két kérdés.

1. Ha Chloe volt a hurrikán és a halálával eltűnik a vihar is, akkor Jefferson laborában hogyan hallhatjuk a vihart (plusz Jefferson egy mondatra ki is tér rá) ha lelőtte Chloet

2. Ha Rachel senkivel sem utazott el, akkor miért vam Chloe szobájában egy képeslap azzal a szöveggel, hogy "bárcsak itt lennél velem, neked is tetszene a táj xox Rachel"



#kapcsolat #frank #Chloe #befor the storm
2018. júl. 1. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom figyeled-e még a kérdést, annyiban tudok segíteni így első körben, hogy Chloe és a vihar úgy függenek össze, mint említik is: Chloenak az a sorsa, hogy meghaljon, amit mi Maxként megakadályozunk, és ez okoz úgymond egy zavart az univerzumban, ettől lesz a vihar :) Hogy miért hallani? Hát, a vihar fokozatosan csendesül le :P a többin még filózok, ha pedig érdekel valami írj privátban nyugodtan!
2018. júl. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre megkaptad a választ, nem Chloé a hurrikán, hanem Max idő visszatekergetése okozta, h megmentse Chloét.

Igen, Rachel talán biszex, de lehet, hogy csak Chloe szeretett volna többet látni a kapcsolatukba és Rachel heteró. Az biztos, hogy Rachelnek és Franknek volt egymással kapcsolata.

Szerintem azt a képeslapot egy valódi elutazásakor küldte Rachel, gondolom azután visszajött még, csak később tűnt el.

2019. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!