Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol érdemes megvenni az...

Hol érdemes megvenni az Assassin's Creed: Originst?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem vagyok nagy játékos, de nagyon megtetszett az Assassin's Creed Origins történelmi világa, a gépigény alapján el is futna a számítógépemen, bár nem tudom, hogy milyen gyorsan.


Steamen érdemesebb letölteni vagy online áruházból venni?


Az Odyssey-ről mi a véleményetek?


Elég analfabéta vagyok ezekhez a dolgokhoz, szóval kösz a segítséget.



2018. aug. 13. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Online áruházból megéri, ott mindig jelentős kedvezmény van. Nagyon király game, csak ajánlani tudom



www pont allkeyshop pont com

2018. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

A Steam a legjobb, figyelj oda a leárazásokra mert lehet féláron megveheted! Az hogy fut-e a gépeden a biztonság kedvéért nézd meg a "Can You run it"-en.


Nekem tetszett ez a rész is (Origins) bár én játszottam az előző részekkel, és itt csak a "combat"-ek voltak nagyon eltérőek.Az Odyssey a trailer és a gameplay alapján nem tetszik...

2018. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Nem értem miért pontozol le, ha hasznos tanácsot adok, de lássuk akkor:


A Steamen jelenleg 60 euró az ára, ha leárazzák is, 30-40 eurónál kevesebbért még sose láttam.


Az allkeyshop oldalon viszont fixen 25-30 euró körül mozog az ára, akármikor is nézed meg az oldalt. Ezekután miért venné meg a kérdező duplannyiért a Steamen?

2018. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. aug. 14. 11:23
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Ne dőlj be az 1-es válaszolónak, az allkeyshop és társai nem hivatalos terjesztők és lopott termékkódokat árulnak.
2018. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%

# 5 Ilyen baromságot már régen hallottam :D Kizárt, hogy lopott kulcsok legyenek, ugyanis:


1. Itt eleve nem is árulnak kulcsokat, hanem összegyűjtik a kulcsokat áruló oldalakat.


De nézzük is milyen kulcsáruló oldalakat terjeszt ez a gyűjtőoldal, hátha tényleg lopott kulcsokat árulnak a partnerei. Ott van például a Humble Bundle, kik 2013-ban jótékonysági szervezeteknek ajánlották fel bevételük egy részét, de biztos lopott kulcsokkal tettek szert bevételre.


2. Magyar újságíróoldalak is reklámozzák az ilyen oldalakat. [Teljes cikkre keress rá: Két horrorjátékot is behúzhatunk ingyen Gamestar 2018 január 25. 19:59] , de biztos lopott kulcsok vásárlására buzdítanak.


3. A Facebook és a Google is gyakran reklámozza őket, de valószínű ők is lopott kulcsok vásárlására buzdítanak és együtt működnek a feketepiaccal.


4. Az oldalon bankártyával és paypallal is lehet vásárolni, de biztos a törvénytelen vásárlás pártolója minden Bank és a paypal is.


5. A G2A például egy bejegyzett hivatalos cég, keress rá Wikipedián! Valószínű engedéllyel árulnak lopott kulcsokat, teljesen nyilvánvaló.


De megadom neked is az esélyt. Bizonyítsd azt, hogy lopott kulcsokat árulnak! Dumálni én is tudok.

2018. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
46%
#6 te buta vagy mint a se.gglukam
2018. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7


Bexarok milyen együgyű emberek vannak :D Kifejtenéd, hogy miért vagyok? Amúgy meg, nem azzal van a probléma, hogy nem értesz egyet velem, ezzel semmi gond. A baj ott kezdődik, hogy nem tudsz megcáfolni. Lehülyézni sokkal könnyebb, mint ész érvekkel vitába szállni. :D

2018. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
# 3 Én Steam nyári leárazáson vettem az AC: Origins-t, ha jól emlékszem kb 20 euro értékben.
2018. aug. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
# 9 De azt ne feledd,hogy a Steam leárazások időszakosak, az online kulcsos oldalakon lévő árak pedig 10-20% ingadozással állandóak. Egyébként mindig is a Steam volt a legrágább. Jelenleg 60 euró az Origins! Még egy konzolvilágban is olcsóbban kapod meg,ráadásul azt is a Steam fiókodban fogod regisztrálni.
2018. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!