Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon ball Xenoverse 2 ben....

Minato6 kérdése:

Dragon ball Xenoverse 2 ben. Hogyan lehet fel oldani az ultra ösztönt, illetve a a god blue kaioken átalakulást?

Figyelt kérdés
Ezt az oldalt tallátam de nem kapom meg az átalakulást. Létezik egyentalán benne az ultra ösztön? Vagy csak akmu az oldal? Www.Kill-the-game.com/guide-dragon-ball-xenoverse-2-how-to-fight-goku-in-mastered-ultra-instinct-form-perfect-form/

#Ultraösztön
2018. aug. 14. 14:14
 1/2 Kótai Győző István válasza:
Goku Mastered Ultra Ösztönben az extra pack 2 ben található meg mellette még jirennel fuu val és c17(DBSuper) rel együtt. A ssbss+kaio kent pedig a super pack 2 vagy 3 ban nyílik ki. Ez összesen 4 vagy öt ezer forint.
2018. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kiegeszitök meg vannak. Ès elvileg saját karaktere is fel szerelhetö az ultra ösztön,illetve a kaioken el kombinalt.kek.szuperr csillag harcos forma.is. de nem.tudom hogy hol tudom ezeket meg szerezni. Egyentalan igaz e hogy sajat karaktere fel szerelhetoek e ezek?
2018. aug. 25. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!