Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sincs 3 vagy a sima 4 a...

A sincs 3 vagy a sima 4 a jobb? Szerintetek melyiket tölsem le?

Figyelt kérdés
Nekem még egyik sem volt és nem tudom hogy melyiket töltsem le. Légyszi azt is írjátok le hogy az egyik miért jobb a másiknál

2018. aug. 16. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Sincs 3 vagy Sima 4? Előbb le kéne tudnod írni a játék nevét. Az a szerencséd, hogy a kereső szavakat le tudtad helyesen írni, különben az életben nem kapsz választ a kérdésedre.


Egyébként szerintem ez túlságosan ízlés kérdés. Nekem a Sims 3 volt az, amivel mindig játszottam, ott is inkább a krónikák az, ami tetszett (hajótörött és állatos krónikák), szóval nekem az tetszik jobban. A Sims 4 nem jött be, de azóta biztosan már sokat fejlődött az is, már nagyon régóta nem követem a fejlődését.

2018. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit szeretsz jobban csinálni.

Én maradtam a 3-nál, mert pl. a nyílt világot nem akartam lecserélni.

És úgy, hogy az összes kiegészítő, meg minden világ, amit kitaláltak fenn van, így bőven elvagyok vele:)

2018. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi azért hogy sims helyett sincs-et meg simát írtam csak a telefonomon van ilyen szövegjavító és mindent átjavít
2018. aug. 17. 11:16
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Semmi gond.

Írj, ha kell segítség, hátha tudom mit kell csinálni:)

2018. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szabó-Battancs Luca válasza:
100%
Én éppen Sims 4-gyel játszok és nagyon szeretem, de azt én is sajnálom hogy a nyílt világot megszüntedték benne. Amúgy én úgy gondolom hogy a grafikája jobb és gyorsabban reagálnak a simek ha parancsot váltok vagy adok. Az építést is frissült és így szerintem még jobb.
2018. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
68%
sims3 nagyon jo sims 4 meg az is de mind jo de leginkabb amaz szoval azt toltsed le mert abba van minden jo edes mezes minden jo felnott gyermek kedve jo
2018. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a Sims 3 jobb: több benne a lehetőség, jobb grafika (pl. kidolgozottabb haj) és persze a térkép. A sims 4 csak annyiban jobb hogy gyorsan betölt. (nekem a sims 3 modokkal és kiegészítőkkel majdnem fél óráig tölt mert már a gép sem olyan gyors, de megéri xd)
2018. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 A krónikák a Sims 2-hez voltak.

Kérdező, én mindkét játékot imádom. Egyszer az egyikkel játszok hosszabb ideig, aztán meg átváltok a másikra. Úgyhogy írok egy pro kontra listát, mert tényleg ízlés kérdése.

Sims 3 pro: több az érdekesebb kiegészítő (jövőbe utazás, boszorkányok, dzsinnek, sellők, egyetem, szellemvadászok, több foglalkozás stb); nyitott a világ; meg lehet szerkeszteni bárminek a színét vagy anyagát; élethűbb a grafika; több jellemvonást lehet választani; több életcél közül lehet választani.

Sims 3 kontra: lassú töltés, sokszor akad (nem a gép hibája); minden sim ugyanúgy néz ki, akárhogy szerkeszted meg; csak egy városon belül nyitott a világ

Sims 4 pro: a városok között szabadon járkálhatsz, költözhetsz, nem kell tiszta lappal indulnia a simnek; érzelmek, több interakció más simekkel; sokkal jobban neg lehet szerkeszteni egy simet vagy egy házat; több életcélt lehet teljesíteni; jobbak a ruhák; nagyon gyors a töltés; a vámpírok fejlődésére egy nagyon király képességfát találtak ki; vannak titkos helyek és el lehet utazni egy másik bolygóra; a gyereknevelés is sokkal érdekesebb.

Sims 4 kontra: egy városon belül nem járkálhatsz anélkül, hogy ne jönne be a töltőképernyő; nincs az a cucc, amivel bármit bárhogyan át lehetett színezni; bár sok kiegészítő van, nem adnak hozzá rengeteget a játékhoz; bénák a fényviszonyok (nappal is full sötét van a lakásban, kint meg megvakulsz); kevesebb az életcél és a jellemvonás.

Ennyi jutott eszembe, de talán majd valaki más is ad hozzá a listához.

2018. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sims 4.
2019. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!