Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hajlított vagy sima monitor?

Hajlított vagy sima monitor?

Figyelt kérdés

Mik az előnyei a hajlított monitoroknak? Ezen a kettőn gondolkodom: PHILIPS 276E7QDAB/00 vs Philips 278E8QJAB.

Legfőképpen fifázni és F1-ezni használnám PS4 Slimmel, néha egy-egy film. Illetve szeretném rákötni a set top boxot is, hogy tv-zni is lehessen rajta. Mik a tapasztalatok, tanácsok?



2018. jan. 3. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A hajlitottnal tobb a parasztvakitas mint a tenyleges elony. Nem igazan eri meg azt a plusz penzt.
2018. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6000 Ft a kettő közt a különbség.
2018. jan. 3. 20:50
 3/3 anonim válasza:
jo a hajlitott is de a sima is az is mert az nem hajlitott . igazabol mind a ketto nek vannak hatranyai meg elonyei de mind a ketto jo. sztem vedd meg amazt mert az jobb mert kenyelmesebb meg olyan jobban lehet benne nezni a tevet meg a natonal geograpot nagyon szeretm nezni bene ezeket a dokumentum filmeket jo bene telleg tetszik nagyon azt ved meg sztem mert igazan jo hd minosegu nem lopott de viccen kivul tenyleg valoban igazabol elkepeszto a kulonbseg hogy fejlodik ki a simabol a laposbol a hajlitott monitor nagy kulonbseg azert valjuk be hogy ez aztan igen azert szoval azt vedd meg annyi baj legyen most a hatrany elony arany ez az en velemenyen remelem segitettem :)
2018. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!