Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy szoktátok eldönteni,...

Hogy szoktátok eldönteni, hogy mivel játszatok, ha egyszerre többhöz is van kedvetek?

Figyelt kérdés

Egyszerre több játékkal van kedvem játszani, és nem tudom eldönteni hogy melyiket válasszam. Csak egyre van úgymond időm, de akárhányszor elkezdem az egyiket, kedvet kapok a másikhoz. Belépek a másikba, kedvet kapok az előzőhöz, ez megy kb. 3-4 percenként.


Tudom hogy apróság, de most jó lenne tolni valamit. :D


2018. aug. 16. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon primitív és bunkó válasznak tűnhet az enyém. Dobj kockával. Minden számnak feleltess meg egy játékot és értelemszerűen amit dobsz, azzal játszol. Ha csak 2 játékról van szó, elég egy érme is. Néha én is így döntök.
2018. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem rossz. :D


Nekem sokszor az válik be (bár ez nem egy módszer, hanem inkább... valami más), hogy az egyiket elkezdem, és jellegzetesen 15-20 perc után ki is lépek, de nem azért mert rossz, hanem mert "áhh, majd máskor.". És ha hajt a gondolat hogy próbáljam ki újra, talán mégis folytatni kéne, az többnyire beválik. 2-3 napon belül elölről kezdem ugyanazt a 20 percet, és az esetek 80%-ában az lesz a kiszemelt játék amit tolok. :D Bőségzavara van már az embernek.

2018. aug. 22. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!