Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most gyökérnek kellene éreznem...

Most gyökérnek kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen szidják az új Cod-ot ilyen-olyan okok miatt. Ezt még meg is értem, nincs gond ezzel. Az viszont nem esik jól, ha azokat is szidják, lenézik lényegében megvetik, akiknek tetszik a játék. Miért kell valakit azért piszkálni, mert neki tetszik és hajlandó pénzt adni érte?
2018. aug. 19. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%

Én 24 évesen Minecraftozok és Metin2-zök.

Ciki lenne?

Lesz.rom.

2018. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

A CoD az EA mellett gyakorlatilag annak a megtestesülése, ami manapság rossz a játékiparban. Annualizált címek drágán, részről részre nulla előrelépéssel vagy butulással, mindemellé még érdemi tartalmat nem adó DLC-k és mikrotranzakciók.


Pontosan azok szponzorálják ezt, azok bűnrészesek a AAA játékipar romlásában, akik még mindig hajlandók fizetni érte és az ehhez hasonlókért.

2018. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Ó én is ezen megyek keresztül a Fallout 76 miatt. Mindig is lesznek ilyen kis buzgómócsing kisgyerekek, akiknek ha valami nem tetszik, akkor az azt jelenti, hogy az rossz és mindenkinek utálnia kell. Aki meg nem utálja, azt piszkálni kell. Ignorálod őket. Többet nem tehetsz.
2018. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

# 2 Tehát ha nekem egy játék tetszik úgy, ahogy van, akkor ne fizessek érte, mert nem lesz előrelépés a fejlesztésben és nem történik érdemi változás?

Ennyi erővel ne vegye meg senki a Tescós cuccokat, mert árt a kereskedelemnek és hozzájárul a piac színvonalának csökkenéséhez. Miért baj az, hogy én elégedett vagyok azzal, amit a COD sorozat nyújt nekem? Én nem várok komolyabb előrelépést, megfelel így nekem. Ettől bűnöző vagyok? Ne vegyek meg egy játékot csak azért, mert valaki úgy tartja, hogy nem elég minőségi? Ja, és mi a probléma a mikrotranzakcióval, ha csak kozmetikai elemeket tartalmaz?

2018. aug. 19. 18:20
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy bűnöző és gyökér sem, csak igénytelen.
2018. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

# 5

Én midnig nem értem, miért? A levegőbe én is tudok beszélni ;) Pofázni könnyű, ész érvekkel alátámasztani bezzeg nem tudod. Indoklásról már nem is beszélve. :)

2018. aug. 20. 22:47
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

Azért mert hurr durr MIKROTRANZAKCIÓK. Vehetsz egy szuper kis fegyver skint és az összes kisgyerek sírni kezd, mert anyuci nekik nem engedi megvenni, ezért te vagy a rossz mert neked van rá pénzed és megvehetted magadnak.


Miért változtatnának tövig egy játékon, ha ez már bevállt? Ha nem változtatnak akkor az a baj, mert "ugyanaz a játék más skinben", ha sokat változtatnak rajta, akkor meg "ez már nem olyan mint a régi játékok". Egyszerűen nem lehet mindenki kedvében járni. De eléggé szánalmas, hogy egyesek mennyit képesek hisztizni egy játék felett.

2018. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Gondold végig a történetet. Van ugye az Activision, aminek amúgy sincs túl jó híre a játékiparban. Olyan játékot dob piacra minden évben, ami semmilyen fejlődést nem mutat. Maga az alapkoncepciója is elég gyenge. És ezt az igénytelen, semmilyen játékot adják 15-20k-ért. Annyiért mint az olyan játékokat, mint a Red Dead Redemptiom 2-t. És a fanyalgóknak 2 dolog szúrja a szemét veled kapcsolatban.


1. Olyan dologra adsz ki pénzt, ami rohadtúl nem éri meg, plusz még véded is azt amire kiadsz. Emellett gazdagabbá teszed azt, aki téged is hülyének, megvehetőnek titulál. Nekem se tetszik kimondottan ez a dolog.


2. A játékipar rossz oldalát erősítet azzal, hogy olyan játékot veszel, ami konkrétan gúnyt űz az egész játékiparból.


Oké, muszáj lennie olyan játéknak mint a CoD. De basszus nem kell minden évben kiadni egyet! És nem lehet mit mondani azokra akik minden évben meg is veszik, csak azt, hogy igénytelenek. Kövezzenek meg nyugodtan a CoD fanboyok, nem nekem lehet kiszúrni a szemem minden évben ugyanazzal a förmedvénnyel. És igen, jogos az, hogy a CoD fanok gyengítik a játékipart. Ők megveszik a CoD-ot, mert ugye az "elég nekik", és egyre több és több megy az Activision zsebébe. Viszont így a többi, igényes játékfejlesztőnek csökken a vevő bázisa. Ők is feladják az igényes játékfejlesztés és ők is idővel lesajnálják a dolgot. A CoD-dal nem az a baj, hogy létezik. Csak a következő 3 dolog:

-szükségtelenül sok van belőle

-indokolatlanul sokba kerül

-pofátlan módon igénytelen

2018. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nyilván nem kell egy senkiházi tetünek érezned magad. De a tény az tény. A CoD a játékipar csúcspontjából annak parkolópályája lett.
2018. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a hozzád hasonló emberek teljesen szubjektív dolgokon húzzák fel magukat és objektíven próbálják szemlélni azt, amit nem lehet.

Például:

- "Maga az alapkoncepciója is elég gyenge." "förmedvény" "szükségtelenül sok van belőle" "pofátlan módon igénytelen" stb.

Akárhogy is nézzük ez szubjektív dolog. Nem lehet ezzel érvelni. Ha egy játék technikailag működik, akkor onnntól kezdve a szórakoztatás minőségét már nem lehet objektíven megítélni.


A másik érvetek, meg egész egyszerűen nem állja meg a helyét, ha jobban belegondoltok.


"És igen, jogos az, hogy a CoD fanok gyengítik a játékipart. Ők megveszik a CoD-ot, mert ugye az "elég nekik", és egyre több és több megy az Activision zsebébe. Viszont így a többi, igényes játékfejlesztőnek csökken a vevő bázisa."


Abszolute blődség, hogy más kiadótól és fejlesztőtől venné el a pénzt, hiszen például a GTA eladásai a mai napig szárnyal és ha egy játék sikeres, akkor bőséges bevételt fog termelni. Ehhez a COD vevőknek semmi köze. A kínai áruk sem csökkentik a márkás termékek eladását annyira, hogy emiatt csődbe menne a cég, vagy veszteségesek lennének. És a Ferrari, Lamborghini sem áll csőd közelében tutommal. Sorolhatnám.

2018. aug. 21. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!