Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Éreznem kellene belül hogy...

Éreznem kellene belül hogy tehetséges zenei előadó vagyok, avagy hagyatkozzak más véleményére? Rengeteg zeném van a you tubeon és sokkal több a pozitívum, de mégsem merek lépni.

Figyelt kérdés
Gondoltam X-Faktorra, nem a megnyerési célból mert ahhoz kevés vagyok,csak hogy ott tényleg kiderülne van e értelme tovább énekelnem és rappelnem.A videóimat csak privibe küldöm el,itt nem szeretném megosztani.Aki kíváncsi rá írjon és véleményezze,de csak olyan aki ért a zenéhez és énekléshez.
2016. jan. 4. 08:06
 1/5 sándorjános ***** válasza:

Nekem jöhet a zene.

Szerintem az x-faktor arra lehet jó, hogy beazonosítsanak a nézők, nem hinném, hogy egy ember perszonális sikerét a média általi ismertsége az, ami feltétlen meghatározza (gondolok itt nagyszerű underground zenészekre). A biznisz pedig nagyon nehéz hazánkban zenéből. A kiadók és producerek nagy alázatosságot követelnek mire akár 1 lemezt is kiadnak saját termésből, a megélhetésről meg ne is beszéljek. Szerintem a lényeg inkább az, hogy a saját köreidben meghatározó, kiemelkedő legyél ("Légy a kutyák királya és nem királyok kutyája"), és e révén ismerkedj a felsőbb körökkel, hass azokra is.

2016. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben akkor neked elküldöm.
2016. jan. 4. 13:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Írhatnak még mások is amúgy.
2016. jan. 4. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet...


Szerintem az X-Faktort inkább ne erőltesd, ott nem az a lényeg hogy milyen zenét készítesz (sőt tudtommal, csak az első körben lehet saját számot előadni), ott az a lényeg hogy nézzék. Ha covereket adsz elő, azt nézik mert az emberek azt szeretik. Ahhoz, hogy coverekkel szeressenek minimum jó hang kell és ajánlott jól is kinézni.

Ha a saját zenéddel érvényelsülhetsz, akkor ezek nem feltétlenűl szükségesek, ha a zenéd amúgy jó és egyedi.

Valamint az ilyen tehetségkutatók termései álltalában nem lesznek senkik, legtöbben a botrányaikból tudnak fentmaradni.


Szerintem jobban járnál egy angol nyelvű YouTube csatornával, ahol nem túl gyakran, de nem is túl ritkán töltessz fel és rendszeresen. Néha covert, de főleg saját zenét, így akár még egy nagyobb kiadó is megkereshet. Eleinte nem fognak sokan nézni, de ha kitartó vagy akkor befog indulni.

Ajánlott esetleg külföldi cover videósokkal felvenni a kapcsolatot (az elérhetőségeik vagy a videóik alatt szokott lenni, vagy a névjegy fűl alatt, ha már van néhány videód ami jó lett, akkor elég egyszerűen belemennek), ha egy olyan csatornán szerepelsz akár csak egyszer, aminek néhány százezer (ez nem számít soknak), vagy akár millió feliratkozója van az nagyon felgyorsíthatja a dolgokat.

2016. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok neked is elküldöm
2016. jan. 15. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!