Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak engem zavar, hogy a...

Csak engem zavar, hogy a Fallout 76-ban is kupakok szolgálnak fizetőeszközként?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy a kupakokat a Hub kereskedői kezdték használni a 22. században, majd később vették át az egykori USA keleti területein.


A 76 viszont a 2102-ben játszódik, ami azt jelenti, hogy ha 2101 jan. 1-én is kezdik használni a kereskedők Californiában, nem tűnik elegendő időnek... Tehát nagyon úgy fest, hogy ismét sikerült rombolni a lore-t.


2018. aug. 22. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Konkrétan lesz.rom, hogy kupakokat fognak majd használni, vagy nem. Amúgy meg rengeteg ellenpéldát is olvashatsz a neten, hogy miért lehetne reális a kupak mint fizetőeszköz. De könnyebb mindenen csak puffogni.
2018. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Sok mindent meg lehet magyarázni, én is olvastam több teóriát, de ezek többsége nem igazán mérvadó, én személy szerint egy hivatalos magyarázatot várnék, de félek, hogy ilyen nem lesz...


Egyébként ez nem puffogás, szimplán a nemtetszésem kifejezése, számomra a világ és annak története a Fallout esetében legalább annyira fontos, mint a játékmenet, így nem örülök, ha folyton változtatják.

2018. aug. 22. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
A bethesda szarik a Fallout lore-ra (meg a TES-re is). Nem ez az első és nem is az utolsó alkalom, hogy annak ellentmondó dolgokat visznek bele.
2018. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Persze, ezzel tisztában vagyok, a 4. részben a Power Armor-ok terén is voltak elírások/tudatos változtatások, de jó példa lenne a Jet is, vagy a hűtőbe zárt ghoul gyerek, aki étel, ital, és levegő nélkül él túl 200+ évet, ráadásul az elszigeteltség látszólag mentálisan sem viseli meg különösebben.
2018. aug. 22. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!