Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak olyan 2017-es 2018-as...

Vannak olyan 2017-es 2018-as számítógépes játékok, amihez nem kell letöltenem a Steam-et?

Figyelt kérdés
Voltam egy számítógépes szaküzletben, és néztem a játékokat. És láttam, hogy szinte az összes újonnan megjelent játékhoz le kell tölteni a Steam-et. Miért? Miért nem úgy csinálták meg a játékokat, mint a régieket, hogy csak fel kell telepíteni, és kész?
2018. aug. 22. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb a Steamen keresztül árulni a termékeket, sokkal könnyebb hirdetni. + A Steamen keresztül / vele szinkronizálva működik egy csomó DRM.
2018. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert ez a 21.század. A mostani játékok 99%-ához kell internet. Steamet mindenki ismeri és rengetegen vannak vele úgy, hogy ha nincs steamen, akkor inkább meg sem veszik.
2018. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Blizzard és az újabb (2012 utáni) EA játékok nincsenek Steam-en, így azokhoz nem kell, továbbá a Rockstar, Ubisoft és a Microsoft játékai is elérhetőek máshol, persze ezekhez más kliensek kellenek,, viszont olvasom a te problémád az, hogy kell valamilyen launcher/DRM. Sajnos, ha PC-s vagy és érdekelnek az új AAA címek hozzá kell szoknod, vagy váltás konzolra.


Részleges megoldásnak ott van a GOG, régebbi játékokat, indie címeket és kis/közepes kiadók termékeit széles körben megtalálod, van kliens, fe opcionális, ha nem akarod használni szimplán letöltöd a könyvtáradból az adott játékot és kész, majdnem mint régen, csak itt nincsen lemez. Ezen felül még ott van a Humble Store, mely esetében sok játéknál (leginkább indie címeknél), Steam kulcs mellé DRM mentes verziót is kapsz.


Itt van a két oldal:

[link]

[link]

2018. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!